info
عکس پارک حکیم صفائی
category

پارک حکیم صفائی اصفهان

درباره‌ی پارک حکیم صفائی

پارک حکیم صفائی (پارک) در اصفهان و خیابان دوم واقع شده است. و به‌صورت شبانه‌روزی به مراجعه‌کنندگان خدمات ارائه می‌دهد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی بیمه آسیا واحد خسارت، شرکت اصفهان الکترومجد ، برق صنعتی الکترومجد، ایستگاه آتش نشانی و کارواش ۱۰۰۱ قرار گرفته است.

اطلاعات، تلفن و آدرس بوستان پارک حکیم صفائی اصفهان

آدرس دقیق پارک بوستان پارک حکیم صفائی اصفهان شهر اصفهان است. برای رفتن به این پارک باید به آدرس دقیق استان اصفهان، اصفهان، بزرگراه امام خمینی، حکیم صفایی، صفاییه، دوم بروید. بوستان پارک حکیم صفائی اصفهان از بهترین مکان‌های تفریحی شهر اصفهان در شهر اصفهان است. فست فودها و رستوران‌های خوبی مانند فود کورت اصفهان سیتی سنتر، رستوران شهرزاد، رستوران شب نشین، رستوران سنتی حاج اسماعیل چلویی و رستوران جارچی باشی در اطراف این پارک قرار دارند. مراکز تفریحی دیگری هم در محدوده بوستان پارک حکیم صفائی اصفهان قرار دارند که می‌توان از میان آن‌ها به باغ پرندگان ناژوان، کاخ و عمارت هشت بهشت و پارک آبی آبسار اصفهان اشاره کرد.

چطور به بوستان پارک حکیم صفائی اصفهان برویم؟

خوب است برای کمک به کاهش آلودگی هوا، برای رفتن به این پارک از حمل‌ونقل عمومی استفاده کنید. ایستگاه اتوبوس بهداری در نزدیکی بوستان پارک حکیم صفائی اصفهان قرار دارد. ایستگاه مترو قدس هم در نزدیکی این پارک قرار دارد. شما می‌توانید از طریق اپلیکیشن مسیریاب نشان، بهترین مسیر رسیدن به این پارک را پیدا کنید. نقشه نشان اطلاعات خوب دیگری را هم به شما نمایش می‌دهد. اطلاعاتی مثل لوکیشن دقیق بوستان پارک حکیم صفائی اصفهان روی نقشه، مسیریابی پیاده، با دوچرخه، با اتوبوس یا مترو و نظر دیگر کاربران در مورد این مکان.

تصاویری که در زیر می‌بینید، مربوط به این پارک است. آدرس دقیق و نزدیک‌ترین ایستگاه‌ها به بوستان پارک حکیم صفائی اصفهان را هم در ادامه می‌بینید. فراموش نکنید اگر به این پارک رفتید، حتماً نظرتان در مورد آن را در قسمت کامنت بنویسید.

سایر پارک‌های که در محدوده پارک حکیم صفائی واقع شده‌اند:

 • بوستان الزهرا
  (4.0)
  بزرگراه امام خمینی، رسالت 2، یکتا، بین اندیشه دو و اندیشه 3
 • پارک بابوکان
  (5.0)
  بزرگراه امام خمینی، طالقانی، عباس رمضانی
 • بوستان رسالت
  (3.0)
  بزرگراه امام خمینی، رسالت 1
 • پارک مهران
  (4.0)
  بسیج، مهران، بهار
 • پارک اندیشه
  (5.0)
  بزرگراه امام خمینی، اندیشه، شهاب
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط اتحادی (شهریار سطح ۳ نشان) در تاریخ پنجشنبه 18 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی پارک حکیم صفائی اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: پنجشنبه 18 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد پارک حکیم صفائی در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه پارک حکیم صفائی ندارد.
  neshan logo