info
عکس ایستگاه اتوبوس بهداري
category

ایستگاه اتوبوس بهداري (اصفهان)

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس بهداري

ایستگاه اتوبوس بهداري (ایستگاه اتوبوس) در اصفهان و خیابان شهدای بابوکان واقع شده است. و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی داروخانه دکتر لاریان، مدرسه ابتدایی میرزا حسن دردشتی، سوپر مارکت ریحانه، نانو و سرامیک اوکسین و مرکز بهداشت بابوکان قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس بهداري اصفهان

ایستگاه اتوبوس بهداري اصفهان یکی از ایستگاه‌های اتوبوس شهر اصفهان است که در محله بابوکان قرار گرفته است. این ایستگاه اتوبوس در شهدای بابوکان، بین میدان بابوکان و حسین آباد قرار دارد. شما می‌توانید از طریق خطوط اتوبوسی که از ایستگاه اتوبوس بهداري اصفهان عبور می‌کنند، به نقاط مختلف اصفهان بروید. در نقشه آنلاین نشان، لوکیشن دقیق مربوط به این ایستگاه اتوبوس را مشاهده کنید.

با کمک مسیریاب نشان، شما می‌توانید اطلاعات کاملی مانند لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس و مدت زمان رسیدن به آن را به دست آورید. در صورتیکه با هرگونه تغییری در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط اتوبوس مربوط به آن مواجه شدید، حتماً در قسمت نظرات ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده بهداري واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس شهرک قدس
  بزرگراه امام خمینی، بعد از بهارستان
 • ایستگاه اتوبوس حکيم صفايي
  بزرگراه امام خمینی
 • ایستگاه اتوبوس عاشق آباد
  بزرگراه امام خمینی، بین حکیم صفایی و طالقانی
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار دوشنبه 12 تیر ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس بهداري اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: دوشنبه 12 تیر ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس بهداري در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس بهداري ندارد.
  neshan logo