info
عکس ایستگاه اتوبوس بهداری
category

ایستگاه اتوبوس بهداری محله بابوکان، اصفهان

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس بهداری

ایستگاه اتوبوس بهداری (ایستگاه اتوبوس) در محله بابوکان اصفهان و خیابان شهدای بابوکان واقع شده است. این ایستگاه یکی از هفده ایستگاه اتوبوس در محله بابوکان اصفهان می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی داروخانه دکتر لاریان، مدرسه ابتدایی میرزا حسن دردشتی، سوپر مارکت ریحانه، کافی نت و مرکز بهداشت بابوکان قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس بهداری اصفهان

ایستگاه اتوبوس بهداری اصفهان یکی از ایستگاه‌های اتوبوس شهر اصفهان است که در محله بابوکان قرار گرفته است. این ایستگاه اتوبوس در شهدای بابوکان، بین میدان بابوکان و حسین آباد قرار دارد. شما می‌توانید از طریق خطوط اتوبوسی که از ایستگاه اتوبوس بهداری اصفهان عبور می‌کنند، به نقاط مختلف اصفهان بروید. در نقشه آنلاین نشان، لوکیشن دقیق مربوط به این ایستگاه اتوبوس را مشاهده کنید.

با کمک مسیریاب نشان، شما می‌توانید اطلاعات کاملی مانند لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس و مدت زمان رسیدن به آن را به دست آورید. در صورتیکه با هرگونه تغییری در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط اتوبوس مربوط به آن مواجه شدید، حتماً در قسمت نظرات ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده بهداری واقع شده‌اند:

آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس بهداری اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
کاربر گرامی،
اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس بهداری در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس بهداری ندارد.
neshan logo