info
عکس ایستگاه اتوبوس شهرک قدس
category

ایستگاه اتوبوس شهرک قدس محله شهرک قدس، اصفهان

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس شهرک قدس

ایستگاه اتوبوس شهرک قدس (ایستگاه اتوبوس) در محله شهرک قدس اصفهان و خیابان کنارگذر امام خمینی واقع شده است. این ایستگاه یکی از هجده ایستگاه اتوبوس در محله شهرک قدس اصفهان می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی فروشگاه لوازم یدکی مزدا مدرن یدک، رستوران ملی، صافکاری و نقاشی حمید، حسینیه ثارالله و شرکت آسانسور ایمن راحت بر نقش جهان قرار گرفته است. با توجه به نزدیکی این ایستگاه به ایستگاه مترو قدس، برای دسترسی راحت‌تر و کمک به داشتن هوایی پاک‌تر، می‌توانید از وسایل حمل و نقل عمومی برای مراجعه به آن استفاده کنید.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس شهرک قدس اصفهان

ایستگاه اتوبوس شهرک قدس اصفهان در شهر اصفهان، محله شهرک قدس و قرار دارد. برای رسیدن به این ایستگاه اتوبوس باید به امام خمینی بروید. شما می‌توانید از طریق خطوط اتوبوسی که از ایستگاه اتوبوس شهرک قدس اصفهان عبور می‌کنند، به نقاط مختلف اصفهان بروید. در نقشه آنلاین نشان، لوکیشن دقیق مربوط به این ایستگاه اتوبوس را مشاهده کنید.

این ایستگاه اتوبوس در نزدیکی ایستگاه مترو قدس قرار دارد. تاکسی تلفنی هم در نزدیکی این ایستگاه اتوبوس قرار گرفته است.

مسیریاب نشان به شما کمک می‌کند تا اطلاعات کاملی مانند لوکیشن دقیق ایستگاه اتوبوس شهرک قدس اصفهان و مدت زمان رسیدن به آن را به دست آورید. اگر در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط اتوبوس مربوط به آن با هرگونه تغییری مواجه شدید، حتماً برای ما کامنت بگذارید و ما را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده شهرک قدس واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس تامین اجتماعی
  امام رضا، بین 96 و پلار
 • ایستگاه اتوبوس بوستان
  شهدای مارچین، بین شاهد و مدرسه
 • ایستگاه اتوبوس بهداری
  شهدای بابوکان، بین میدان بابوکان و حسین آباد
 • ایستگاه اتوبوس بسیج
  بزرگراه امام خمینی
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس شهرک قدس اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس شهرک قدس در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس شهرک قدس ندارد.
  neshan logo