عکس ایستگاه اتوبوس شهرک قدس
مشاهده در نقشه نشان
category

ایستگاه اتوبوس شهرک قدس (اصفهان)

ایستگاه اتوبوس
استان اصفهان اصفهان استان اصفهان، اصفهان، بزرگراه امام خمینی، بعد از بهارستان

موقعیت ایستگاه اتوبوس شهرک قدس اصفهان را به همراه آدرس در نقشه نشان ببینید.

ایستگاه اتوبوس شهرک قدس (ایستگاه اتوبوس) در اصفهان و خیابان کنارگذر امام خمینی واقع شده است. و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی فروشگاه لوازم یدکی مزدا (مدرن یدک)، لاستیک سازی بیتا، رستوران ملی، حسینیه ثارالله و نان فانتزی باران 2 قرار گرفته است. با توجه به نزدیکی این ایستگاه به ایستگاه مترو قدس، برای دسترسی راحت‌تر و کمک به داشتن هوایی پاک‌تر، می‌توانید از وسایل حمل و نقل عمومی برای مراجعه به آن استفاده کنید.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس شهرک قدس

ایستگاه اتوبوس شهرک قدس در شهر اصفهان، محله شهرک کوثر و خیابان کنارگذر امام خمینی قرار دارد. برای رسیدن به این ایستگاه اتوبوس باید به بزرگراه امام خمینی، بعد از بهارستان بروید. شما می‌توانید از طریق خطوط اتوبوسی که از ایستگاه اتوبوس شهرک قدس عبور می‌کنند، به نقاط مختلف اصفهان بروید. در نقشه آنلاین نشان، لوکیشن دقیق مربوط به این ایستگاه اتوبوس را مشاهده کنید.

این ایستگاه اتوبوس در نزدیکی ایستگاه مترو قدس قرار دارد. تاکسی سرویس انصار هم در نزدیکی این ایستگاه اتوبوس قرار گرفته است.

مسیریاب نشان به شما کمک می‌کند تا اطلاعات کاملی مانند لوکیشن دقیق ایستگاه اتوبوس شهرک قدس و مدت زمان رسیدن به آن را به دست آورید. اگر در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط اتوبوس مربوط به آن با هرگونه تغییری مواجه شدید، حتماً برای ما کامنت بگذارید و ما را از این تغییر باخبر کنید.

راه‌های ارتباطی

آدرس دقیق: استان اصفهان، اصفهان، بزرگراه امام خمینی، بعد از بهارستان


سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده شهرک قدس واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس تامين اجتماعي
  امام رضا، نرسیده به پلار
 • ایستگاه اتوبوس بوستان
  شهدای مارچین، بین شاهد و مدرسه
 • ایستگاه اتوبوس بهداري
  شهدای بابوکان
 • ایستگاه اتوبوس بسيج
  بزرگراه امام خمینی
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار دوشنبه 07 فروردین ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس شهرک قدس اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  حمل نقل عمومی ایستگاه اتوبوس

  آخرین بروزرسانی: دوشنبه 07 فروردین ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس شهرک قدس در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس شهرک قدس ندارد.
  neshan logo