info
عکس ایستگاه اتوبوس شهرک کوثر
category

ایستگاه اتوبوس شهرک کوثر محله شهرک مهدیه، اصفهان

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس شهرک کوثر

ایستگاه اتوبوس شهرک کوثر (ایستگاه اتوبوس) در محله شهرک مهدیه اصفهان و خیابان شهدای عاشق آباد واقع شده است. این ایستگاه یکی از ده ایستگاه اتوبوس در محله شهرک مهدیه اصفهان می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی کله پزی خان نشین، نانوایی کوثر، خودپرداز ملت، فرآورده های گوشتی امین و آتلیه عکاسی چیک چیک قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس شهرک کوثر اصفهان

ایستگاه اتوبوس شهرک کوثر اصفهان یکی از ایستگاه‌های اتوبوس شهر اصفهان است که در محله شهرک مهدیه قرار گرفته است. این ایستگاه اتوبوس در شهدای عاشق آباد، بین باران و 14 واقع شده است. شما می‌توانید از طریق خطوط اتوبوسی که از ایستگاه اتوبوس شهرک کوثر اصفهان عبور می‌کنند، به نقاط مختلف اصفهان بروید. در نقشه آنلاین نشان، لوکیشن دقیق مربوط به این ایستگاه اتوبوس را مشاهده کنید.

نزدیک‌ترین ایستگاه مترو به این ایستگاه اتوبوس ایستگاه مترو قدس است. این ایستگاه اتوبوس، همچنین در نزدیکی تاکسی سرویس انصار قرار گرفته است.

با استفاده از مسیریاب نشان می‌توانید اطلاعات کاملی از ایستگاه اتوبوس شهرک کوثر اصفهان مانند لوکیشن دقیق آن و مدت زمان رسیدن به آنجا را به دست آورید. اگر تغییری در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که به آن رفت‌وآمد می‌کنند، مشاهده کردید، حتماً در قسمت نظرات با ما و دیگر کاربران به اشتراک بگذارید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده شهرک کوثر واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس شهرک قدس
  امام خمینی
 • ایستگاه اتوبوس مینو
  امام خمینی
 • ایستگاه اتوبوس خانه فرهنگ
  شهدای عاشق آباد، بین میدان امام حسین و 48
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس شهرک کوثر اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس شهرک کوثر در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس شهرک کوثر ندارد.
  neshan logo