info
عکس ایستگاه اتوبوس مجتمع گلستان ارم
category

ایستگاه اتوبوس مجتمع گلستان ارم (اصفهان)

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس مجتمع گلستان ارم

ایستگاه اتوبوس مجتمع گلستان ارم (ایستگاه اتوبوس) در اصفهان و خیابان کنارگذر امام خمینی واقع شده است. و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی بیمه آسیا مرکزی واحد خسارت، شهر فرش شعبه امام خمینی، شهر لوازم خانگی شعبه امام خمینی، نمایندگی رنو و تویوتا قناد و نگین خودرو قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس مجتمع گلستان ارم اصفهان

آدرس ایستگاه اتوبوس مجتمع گلستان ارم اصفهان، شهر اصفهان، است. آدرس این ایستگاه اتوبوس بزرگراه امام خمینی، بعد از گلستان ارم است. خطوط اتوبوس مختلفی از ایستگاه اتوبوس مجتمع گلستان ارم اصفهان عبور می‌کنند که به وسیله آن‌ها می‌توانید به نقاط مختلف اصفهان بروید. در نقشه آنلاین نشان، لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس مشخص شده است.

در نزدیکی این ایستگاه اتوبوس، ایستگاه مترو قدس قرار گرفته است. تاکسی تلفنی رسالت هم در نزدیکی این ایستگاه اتوبوس قرار گرفته است.

مسیریاب نشان اطلاعات کاملی از ایستگاه اتوبوس مجتمع گلستان ارم اصفهان مانند لوکیشن دقیق آن و مدت زمان رسیدن به آنجا را به شما نشان می‌دهد. اگر تغییری در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که به آن رفت‌وآمد می‌کنند، مشاهده کردید، حتماً در قسمت نظرات با ما و دیگر کاربران به اشتراک بگذارید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده مجتمع گلستان ارم واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس شهرک کوثر
  شهدای عاشق آباد، بعد از لاله
 • ایستگاه اتوبوس بوستان کوثر
  سلمان فارسی، کوثر
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار دوشنبه 07 فروردین ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس مجتمع گلستان ارم اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: دوشنبه 07 فروردین ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس مجتمع گلستان ارم در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس مجتمع گلستان ارم ندارد.
  neshan logo