info
عکس ایستگاه اتوبوس بوستان
category

ایستگاه اتوبوس بوستان محله مارچین، اصفهان

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس بوستان

ایستگاه اتوبوس بوستان (ایستگاه اتوبوس) در محله مارچین اصفهان و خیابان شهدای مارچین واقع شده است. این ایستگاه یکی از هفده ایستگاه اتوبوس در محله مارچین اصفهان می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی درمانگاه خیریه شبانه روزی فاضل، بیت العباس، دبستان دخترانه ۱۷ شهریور، غذای بیرون بر آرش و داروخانه شبانه روزی دکتر اکوان قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس بوستان اصفهان

آدرس ایستگاه اتوبوس بوستان اصفهان، شهر اصفهان، محله مارچین است. این ایستگاه اتوبوس در شهدای مارچین، بین شاهد و مدرسه قرار دارد. شما می‌توانید از طریق خطوط اتوبوسی که از ایستگاه اتوبوس بوستان اصفهان عبور می‌کنند، به نقاط مختلف اصفهان بروید. لوکیشن دقیق مربوط به این ایستگاه اتوبوس را در نقشه آنلاین نشان ببینید.

در نزدیکی این ایستگاه اتوبوس، ایستگاه مترو بهارستان قرار دارد. همچنین شما می‌توانید شبنم را در محدوده این ایستگاه اتوبوس پیدا کنید.

با کمک مسیریاب نشان، شما می‌توانید اطلاعات کاملی مانند لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس و مدت زمان رسیدن به آن را به دست آورید. اگر در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط مربوط به این ایستگاه با تغییری مواجه شدید، حتماً در قسمت نظرات ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده بوستان واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس انتشارات جنگل
  شهید خلیفه سلطانی، بین 16 و گلها
 • ایستگاه اتوبوس شهرک قدس
  امام خمینی
 • ایستگاه اتوبوس میدان پاسداران
  سلمان فارسی، بین مهتاب و رز
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس بوستان اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس بوستان در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس بوستان ندارد.
  neshan logo