info
عکس درمانگاه خیریه شبانه روزی فاضل
category

درمانگاه خیریه شبانه روزی فاضل (اصفهان)

درباره‌ی درمانگاه خیریه شبانه روزی فاضل

درمانگاه خیریه شبانه روزی فاضل (درمانگاه) در اصفهان و خیابان ملت (86) واقع شده است. و به‌صورت شبانه‌روزی به مراجعه‌کنندگان خدمات ارائه می‌دهد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی پمپ بنزین مارچین، داروخانه شبانه روزی دکتر اکوان، تعمیرگاه تخصصی برق و الکترونیک خودرو، بیت العباس و غذای بیرون بر آرش قرار گرفته است. همچنین با توجه به نظراتی که کاربران در اپلیکیشن نشان به این مکان داده‌اند می‌توان گفت این مرکز درمانی یکی از درمانگاه‌های خوب این منطقه می‌باشد.
سایر درمانگاه‌های که در محدوده درمانگاه خیریه شبانه روزی فاضل واقع شده‌اند:

 • مرکز جراحی و درمانگاه شبانه روزی کسری
  (3.9)
  بهارستان غربی، بین 90 و گلزار شهدای مارچین
 • آدرس، اطلاعات و شماره تماس و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط behdad27 (شهریار سطح ۸ نشان) در تاریخ دوشنبه 12 تیر ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی درمانگاه خیریه شبانه روزی فاضل اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: دوشنبه 12 تیر ماه 1402

  نظرات کاربران در مورد درمانگاه خیریه شبانه روزی فاضل

  به این مکان نظر و امتیاز دهید

  • avatar
   💛🧡❤️ تاریخ شناس ❤️🧡💛
   سه شنبه 20 دی ماه 1401

   درمانگاه متوسط هست کوچیک و جمع و جور با دکتر های معمولی و ضعیف ولی قیمت هاش خوبه دست سازندگان درد نکنه اجرشون با حضرت فاضل

   2
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد درمانگاه خیریه شبانه روزی فاضل در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه درمانگاه خیریه شبانه روزی فاضل ندارد.
  neshan logo