info
عکس ایستگاه اتوبوس شهید خلیفه سلطانی
category

ایستگاه اتوبوس شهید خلیفه سلطانی محله کوجان، اصفهان

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس شهید خلیفه سلطانی

ایستگاه اتوبوس شهید خلیفه سلطانی (ایستگاه اتوبوس) در محله کوجان اصفهان و خیابان شهید خلیفه سلطانی واقع شده است. این ایستگاه یکی از بیست و نه ایستگاه اتوبوس در محله کوجان اصفهان می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی بازار بهار و همچنین نمایندگی کرمان موتور بشتام (جک و لیفان و هیوندا)، بیمه پارسیان، کاوراش بخار سوپر هیت، نمایندگی ایران خودرو نصر 2073 و مرکز مهندسی آلفا اصفهان (تعمیر LCD LED OLED) قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس شهید خلیفه سلطانی اصفهان

ایستگاه اتوبوس شهید خلیفه سلطانی اصفهان را می‌توانید در شهر اصفهان، محله کوجان پیدا کنید. این ایستگاه اتوبوس در شهید خلیفه سلطانی، بین امام خمینی و بوعلی قرار دارد. شما می‌توانید از طریق خطوط اتوبوسی که از ایستگاه اتوبوس شهید خلیفه سلطانی اصفهان عبور می‌کنند، به نقاط مختلف اصفهان بروید. لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس در نقشه آنلاین نشان مشخص شده است.

این ایستگاه اتوبوس، همچنین در نزدیکی شبنم قرار گرفته است.

با استفاده از مسیریاب نشان می‌توانید اطلاعات کاملی از ایستگاه اتوبوس شهید خلیفه سلطانی اصفهان مانند لوکیشن دقیق آن و مدت زمان رسیدن به آنجا را به دست آورید. در صورتیکه با هرگونه تغییری در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط اتوبوس مربوط به آن مواجه شدید، حتماً در قسمت نظرات ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده شهید خلیفه سلطانی واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس حافظ
  درخشان، بین سعدی و میدان درخشان
 • ایستگاه اتوبوس مارچین
  بهارستان غربی، بین ملت و شهید فهمیده
 • ایستگاه اتوبوس مسجد موسی ابن جعفر
  بهارستان غربی، بین مسجد اعظم و پاسداران
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس شهید خلیفه سلطانی اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس شهید خلیفه سلطانی در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس شهید خلیفه سلطانی ندارد.
  neshan logo