info
عکس ایستگاه اتوبوس شهيد خليفه سلطاني
category

ایستگاه اتوبوس شهيد خليفه سلطاني (اصفهان)

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس شهيد خليفه سلطاني

ایستگاه اتوبوس شهيد خليفه سلطاني (ایستگاه اتوبوس) در اصفهان و خیابان شهید خلیفه سلطانی واقع شده است. و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی بازار بهار و همچنین نمایندگی ایران خودرو نصر 2073، نمایندگی کرمان موتور بشتام (جک و لیفان و هیوندا)، بیمه پارسیان، داروخانه دامپزشکی مهرگان و کاوراش بخار سوپر هیت قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس شهيد خليفه سلطاني اصفهان

ایستگاه اتوبوس شهيد خليفه سلطاني اصفهان را می‌توانید در شهر اصفهان، محله کوجان پیدا کنید. این ایستگاه اتوبوس در شهید خلیفه سلطانی، بین امام خمینی و بوعلی قرار دارد. شما می‌توانید از طریق خطوط اتوبوسی که از ایستگاه اتوبوس شهيد خليفه سلطاني اصفهان عبور می‌کنند، به نقاط مختلف اصفهان بروید. لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس در نقشه آنلاین نشان مشخص شده است.

این ایستگاه اتوبوس، همچنین در نزدیکی شبنم قرار گرفته است.

با استفاده از مسیریاب نشان می‌توانید اطلاعات کاملی از ایستگاه اتوبوس شهيد خليفه سلطاني اصفهان مانند لوکیشن دقیق آن و مدت زمان رسیدن به آنجا را به دست آورید. در صورتیکه با هرگونه تغییری در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط اتوبوس مربوط به آن مواجه شدید، حتماً در قسمت نظرات ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده شهيد خليفه سلطاني واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس حافظ
  درخشان، بین سعدی و میدان درخشان
 • ایستگاه اتوبوس مارچين
  بهارستان غربی، بین ملت و شهید فهمیده
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار دوشنبه 12 تیر ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس شهيد خليفه سلطاني اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: دوشنبه 12 تیر ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس شهيد خليفه سلطاني در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس شهيد خليفه سلطاني ندارد.
  neshan logo