عکس ایستگاه اتوبوس ميدان بوعلي
مشاهده در نقشه نشان
category

ایستگاه اتوبوس ميدان بوعلي (اصفهان)

ایستگاه اتوبوس
استان اصفهان اصفهان استان اصفهان، اصفهان، شهدای مارچین، بین الهام و شقایق

موقعیت ایستگاه اتوبوس ميدان بوعلي اصفهان را به همراه آدرس در نقشه نشان ببینید.

ایستگاه اتوبوس ميدان بوعلي (ایستگاه اتوبوس) در اصفهان و خیابان شهدای مارچین واقع شده است. و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی بازار بهار و همچنین هیئت حسین جان (ع)، املاک اسیا، کافی نت گلستانه، انبار برادران کیقبادی لمجیری و نانوایی حسینعلی کیقبادی لمجیری قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس ميدان بوعلي

ایستگاه اتوبوس ميدان بوعلي یکی از ایستگاه‌های اتوبوس شهر اصفهان است که در خیابان شهدای مارچین قرار گرفته است. این ایستگاه اتوبوس در شهدای مارچین، بین الهام و شقایق قرار گرفته است. شما می‌توانید از طریق خطوط اتوبوسی که از ایستگاه اتوبوس ميدان بوعلي عبور می‌کنند، به نقاط مختلف اصفهان بروید. در نقشه آنلاین نشان، لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس مشخص شده است.

در نزدیکی این ایستگاه اتوبوس، ایستگاه مترو قدس قرار گرفته است. از طرف دیگر، این ایستگاه اتوبوس در نزدیکی تاکسی سرویس انصار قرار دارد.

مسیریاب نشان به شما کمک می‌کند تا اطلاعات کاملی مانند لوکیشن دقیق ایستگاه اتوبوس ميدان بوعلي و مدت زمان رسیدن به آن را به دست آورید. اگر در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط مربوط به این ایستگاه با تغییری مواجه شدید، حتماً در قسمت نظرات ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

راه‌های ارتباطی

آدرس دقیق: استان اصفهان، اصفهان، شهدای مارچین، بین الهام و شقایق


سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده ميدان بوعلي واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس جباري
  امام خمینی، بین آزادگان و نامجو
 • ایستگاه اتوبوس شهيد طاووسي
  پاسداران
 • ایستگاه اتوبوس ابتداي بهارستان
  بهارستان غربی، بین امام خمینی و 90
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار دوشنبه 07 فروردین ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس ميدان بوعلي اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  حمل نقل عمومی ایستگاه اتوبوس

  آخرین بروزرسانی: دوشنبه 07 فروردین ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس ميدان بوعلي در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس ميدان بوعلي ندارد.
  neshan logo