info
عکس ایستگاه اتوبوس خلیفه سلطانی
category

ایستگاه اتوبوس خلیفه سلطانی اصفهان

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس خلیفه سلطانی

ایستگاه اتوبوس خلیفه سلطانی (ایستگاه اتوبوس) در اصفهان و خیابان شهید خلیفه سلطانی واقع شده است. و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی بازار بهار و همچنین نمایندگی کرمان موتور بشتام (جک و لیفان و هیوندا)، بیمه پارسیان، کاوراش بخار سوپر هیت، مرکز مهندسی آلفا اصفهان (تعمیر LCD LED OLED) و گز مقصودی قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس خلیفه سلطانی اصفهان

ایستگاه اتوبوس خلیفه سلطانی اصفهان را می‌توانید در شهر اصفهان، محله کوجان پیدا کنید. این ایستگاه اتوبوس در شهید خلیفه سلطانی، بین امام خمینی و بوعلی واقع شده است. شما می‌توانید از طریق خطوط اتوبوسی که از ایستگاه اتوبوس خلیفه سلطانی اصفهان عبور می‌کنند، به نقاط مختلف اصفهان بروید. در نقشه آنلاین نشان، لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس مشخص شده است.

شبنم هم در نزدیکی این ایستگاه اتوبوس قرار گرفته است.

با کمک مسیریاب نشان، شما می‌توانید اطلاعات کاملی مانند لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس و مدت زمان رسیدن به آن را به دست آورید. اگر تغییری در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که به آن رفت‌وآمد می‌کنند، مشاهده کردید، حتماً در قسمت نظرات با ما و دیگر کاربران به اشتراک بگذارید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده خلیفه سلطانی واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس شهید اعتصامی
  امام رضا
 • ایستگاه اتوبوس ابتدای بابوکان
  شهدای بابوکان، بین کمال الملک و امام خمینی
 • ایستگاه اتوبوس انتشارات جنگل
  شهید خلیفه سلطانی، بین زیبا و فدک
 • ایستگاه اتوبوس مسجد موسی ابن جعفر
  بهارستان غربی، بین مسجد اعظم و پاسداران
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس خلیفه سلطانی اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس خلیفه سلطانی در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس خلیفه سلطانی ندارد.
  neshan logo