info
عکس ایستگاه اتوبوس شهید اعتصامی
category

ایستگاه اتوبوس شهید اعتصامی محله لیمجیر، اصفهان

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس شهید اعتصامی

ایستگاه اتوبوس شهید اعتصامی (ایستگاه اتوبوس) در محله لیمجیر اصفهان و خیابان امام رضا واقع شده است. این ایستگاه یکی از بیست و سه ایستگاه اتوبوس در محله لیمجیر اصفهان می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی راهبند اتوماتیک اوژن اصفهان و همچنین مدرن مبل ، یونیک پارت اصفهان، ایستگاه اتوبوس شهید اعتصامی، غذای بیرون بر طیب و مجتمع مسکونی بهار فرهنگیان قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس شهید اعتصامی اصفهان

ایستگاه اتوبوس شهید اعتصامی اصفهان یکی از ایستگاه‌های اتوبوس شهر اصفهان است که در محله لیمجیر قرار گرفته است. این ایستگاه اتوبوس در امام رضا واقع شده است. ایستگاه اتوبوس شهید اعتصامی اصفهان محل عبور خط‌وط اتوبوس زیادی است که شما را به نقاط مختلف اصفهان می‌برند. در نقشه آنلاین نشان، لوکیشن دقیق مربوط به این ایستگاه اتوبوس را مشاهده کنید.

با استفاده از مسیریاب نشان می‌توانید اطلاعات کاملی از ایستگاه اتوبوس شهید اعتصامی اصفهان مانند لوکیشن دقیق آن و مدت زمان رسیدن به آنجا را به دست آورید. در صورتیکه در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که از آن عبور می‌کنند، تغییری مشاهده کردید، حتماً در قسمت نظرات با ما و دیگر کاربران به اشتراک بگذارید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده شهید اعتصامی واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس شهید چمران
  امام رضا، حسین آباد، شهدا
 • ایستگاه اتوبوس محله مارچین
  امام خمینی، بین شهدای بابوکان و میلاد
 • ایستگاه اتوبوس خلیفه سلطانی
  شهید خلیفه سلطانی، بین امام خمینی و بوعلی
 • ایستگاه اتوبوس مسجد المهدی
  درخشان
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس شهید اعتصامی اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس شهید اعتصامی در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس شهید اعتصامی ندارد.
  neshan logo