info
عکس ایستگاه اتوبوس شهید خاکی
category

ایستگاه اتوبوس شهید خاکی اصفهان

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس شهید خاکی

ایستگاه اتوبوس شهید خاکی (ایستگاه اتوبوس) در اصفهان و خیابان چمران واقع شده است. و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی پلاسکو سپاهان و همچنین گلزار شهدای رهنان اصفهان، پرده سرای گل نرگس، مسجد امیرالمومنین، رستوران گلزار و امام زاده میر شرف الدین محمد قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس شهید خاکی اصفهان

ایستگاه اتوبوس شهید خاکی اصفهان را می‌توانید در شهر اصفهان، محله لیمجیر پیدا کنید. برای رسیدن به این ایستگاه اتوبوس باید به شهدای لمجیر، چمران بروید. شما می‌توانید از طریق خطوط اتوبوسی که از ایستگاه اتوبوس شهید خاکی اصفهان عبور می‌کنند، به نقاط مختلف اصفهان بروید. لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس در نقشه آنلاین نشان مشخص شده است.

این ایستگاه اتوبوس، همچنین در نزدیکی تاکسی تلفنی فجر قرار گرفته است.

مسیریاب نشان به شما کمک می‌کند تا اطلاعات کاملی مانند لوکیشن دقیق ایستگاه اتوبوس شهید خاکی اصفهان و مدت زمان رسیدن به آن را به دست آورید. در صورتیکه در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که به آن رفت‌وآمد می‌کنند، با هرگونه تغییری مواجه شدید، حتماً در قسمت کامنت ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده شهید خاکی واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس میدان شهید بختیاری
  شریف غربی، مطهری، بین صادقیان و سعادت
 • ایستگاه اتوبوس شریف غربی
  شریف غربی، بین سوم و جعفر ترکیان
 • ایستگاه اتوبوس شهید اعتصامی
  امام رضا
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس شهید خاکی اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس شهید خاکی در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس شهید خاکی ندارد.
  neshan logo