info
عکس ایستگاه اتوبوس شهید باقرصاد
category

ایستگاه اتوبوس شهید باقرصاد اصفهان

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس شهید باقرصاد

ایستگاه اتوبوس شهید باقرصاد (ایستگاه اتوبوس) در اصفهان و خیابان شهید باقرصاد واقع شده است. و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی فروشگاه انصاری، دبیرستان تسلیمی، پرتو لیزر (برش و حکاکی غیر فلزات)، عطاری و ارگانیک سرای طهور و تره بار فروشی رهنان قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس شهید باقرصاد اصفهان

ایستگاه اتوبوس شهید باقرصاد اصفهان را می‌توانید در شهر اصفهان، محله طاحونه پیدا کنید. این ایستگاه اتوبوس در شریف غربی، شهید باقرصاد قرار گرفته است. شما می‌توانید از طریق خطوط اتوبوسی که از ایستگاه اتوبوس شهید باقرصاد اصفهان عبور می‌کنند، به نقاط مختلف اصفهان بروید. لوکیشن دقیق مربوط به این ایستگاه اتوبوس را در نقشه آنلاین نشان ببینید.

از طرف دیگر، این ایستگاه اتوبوس در نزدیکی تاکسی تلفنی فجر قرار دارد.

شما می‌توانید لوکیشن دقیق ایستگاه اتوبوس شهید باقرصاد اصفهان، مدت زمان رسیدن به آن و اطلاعات دیگر را از طریق مسیریاب نشان به دست آورید. در صورتیکه در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که از آن عبور می‌کنند، تغییری مشاهده کردید، حتماً در قسمت نظرات با ما و دیگر کاربران به اشتراک بگذارید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده شهید باقرصاد واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس مانیان
  اشرفی اصفهانی (کهندژ)، غفاری، تقاطع بهشت
 • ایستگاه اتوبوس گلزار شهدا
  امام رضا، حسین آباد، شهدا، شهدا شرقی
 • ایستگاه اتوبوس شهید مطهری
  شریف غربی، مطهری، بین صفا و شهید نامور
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس شهید باقرصاد اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس شهید باقرصاد در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس شهید باقرصاد ندارد.
  neshan logo