info
عکس ایستگاه اتوبوس اشرفی اصفهانی (کهندژ)
category

ایستگاه اتوبوس اشرفی اصفهانی (کهندژ) محله صحرای زاگون، اصفهان

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس اشرفی اصفهانی (کهندژ)

ایستگاه اتوبوس اشرفی اصفهانی (کهندژ) (ایستگاه اتوبوس) در محله صحرای زاگون اصفهان و خیابان شهید صمدیه لباف، اشرفی اصفهانی (کهندژ) واقع شده است. این ایستگاه یکی از پنج ایستگاه اتوبوس در محله صحرای زاگون اصفهان می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی اموزشگاه پیشتازان دیزل، کارگاه صنعتی زمانی (کفی و باربند وانت)، موبایل برادران بابایی، پیرایش عالیجناب مو و آش سرای ممتاز قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس اشرفی اصفهانی (کهندژ)

ایستگاه اتوبوس اشرفی اصفهانی (کهندژ) را می‌توانید در شهر اصفهان، محله صحرای زاگون پیدا کنید. آدرس این ایستگاه اتوبوس شهید صمدیه لباف، اشرفی اصفهانی (کهندژ) می‌باشد. برای دسترسی به نقاط مختلف اصفهان، می‌توانید از خطوط اتوبوسی که از ایستگاه اتوبوس اشرفی اصفهانی (کهندژ) عبور می‌کنند، استفاده کنید. لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس در نقشه آنلاین نشان مشخص شده است.

همچنین شما می‌توانید آژانس قاسمی را در محدوده این ایستگاه اتوبوس پیدا کنید.

مسیریاب نشان اطلاعات کاملی از ایستگاه اتوبوس اشرفی اصفهانی (کهندژ) مانند لوکیشن دقیق آن و مدت زمان رسیدن به آنجا را به شما نشان می‌دهد. اگر در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط مربوط به این ایستگاه با تغییری مواجه شدید، حتماً در قسمت نظرات ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده اشرفی اصفهانی (کهندژ) واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس یخچال
  آتشگاه، بهشت، بین شهید حسین صدری و عدالت
 • ایستگاه اتوبوس دو پله
  اشرفی اصفهانی (کهندژ)، بین پنجاه و ششم و پرتو
 • ایستگاه اتوبوس جعفر پیشه
  اشرفی اصفهانی (کهندژ)، ملت، بین لاله و قاسمعلی عباسی
 • ایستگاه اتوبوس دوپله
  اشرفی اصفهانی (کهندژ)، بین حجت و شقایق
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس اشرفی اصفهانی (کهندژ) اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس اشرفی اصفهانی (کهندژ) در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس اشرفی اصفهانی (کهندژ) ندارد.
  neshan logo