info
عکس ایستگاه اتوبوس سودان
category

ایستگاه اتوبوس سودان محله صحرای زاگون، اصفهان

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس سودان

ایستگاه اتوبوس سودان (ایستگاه اتوبوس) در محله صحرای زاگون اصفهان و خیابان اشرفی اصفهانی (کهندژ) واقع شده است. این ایستگاه یکی از پنج ایستگاه اتوبوس در محله صحرای زاگون اصفهان می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی اموزشگاه پیشتازان دیزل، آش سرای ممتاز، پیرایش عالیجناب مو، موبایل برادران بابایی و قهوه امید قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس سودان اصفهان

ایستگاه اتوبوس سودان اصفهان یکی از ایستگاه‌های اتوبوس شهر اصفهان است که در محله صحرای زاگون قرار گرفته است. برای رسیدن به این ایستگاه اتوبوس باید به اشرفی اصفهانی (کهندژ)، بین گلخانه و رهبر دوم بروید. شما می‌توانید از طریق خطوط اتوبوسی که از ایستگاه اتوبوس سودان اصفهان عبور می‌کنند، به نقاط مختلف اصفهان بروید. لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس را در نقشه آنلاین نشان ببینید.

همچنین شما می‌توانید آژانس قاسمی را در محدوده این ایستگاه اتوبوس پیدا کنید.

شما می‌توانید لوکیشن دقیق ایستگاه اتوبوس سودان اصفهان، مدت زمان رسیدن به آن و اطلاعات دیگر را از طریق مسیریاب نشان به دست آورید. در صورتیکه در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که به آن رفت‌وآمد می‌کنند، با هرگونه تغییری مواجه شدید، حتماً در قسمت کامنت ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده سودان واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس یخچال
  آتشگاه، بهشت، بین شهید حسین صدری و عدالت
 • ایستگاه اتوبوس دو پله
  اشرفی اصفهانی (کهندژ)، بین پنجاه و ششم و پرتو
 • ایستگاه اتوبوس جعفر پیشه
  اشرفی اصفهانی (کهندژ)، ملت، بین لاله و قاسمعلی عباسی
 • ایستگاه اتوبوس دوپله
  اشرفی اصفهانی (کهندژ)، بین حجت و شقایق
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس سودان اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس سودان در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس سودان ندارد.
  neshan logo