info
عکس ایستگاه اتوبوس میدان شهید بختیاری
category

ایستگاه اتوبوس میدان شهید بختیاری محله طاحونه، اصفهان

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس میدان شهید بختیاری

ایستگاه اتوبوس میدان شهید بختیاری (ایستگاه اتوبوس) در محله طاحونه اصفهان و خیابان مطهری واقع شده است. این ایستگاه یکی از نوزده ایستگاه اتوبوس در محله طاحونه اصفهان می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی موزه حمام رهنان و همچنین فروشگاه عدالت، بابا بستنی، موسسه پرستو شعبه رهنان، کارواش VIP و پلیس + 10 شریف غربی قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس میدان شهید بختیاری اصفهان

در شهر اصفهان، محله طاحونه ، ایستگاه اتوبوس میدان شهید بختیاری اصفهان قرار دارد. این ایستگاه اتوبوس در شریف غربی، مطهری، بین صادقیان و سعادت قرار دارد. خط‌‌های اتوبوس زیادی از ایستگاه اتوبوس میدان شهید بختیاری اصفهان عبور می‌کنند که شما می‌توانید از طریق آن‌ها به نقاط مختلف اصفهان دسترسی داشته باشید. لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس را در نقشه آنلاین نشان ببینید.

همچنین آژانس قاسمی را می‌توانید در محدوده این ایستگاه اتوبوس پیدا کنید.

مسیریاب نشان اطلاعات کاملی از ایستگاه اتوبوس میدان شهید بختیاری اصفهان مانند لوکیشن دقیق آن و مدت زمان رسیدن به آنجا را به شما نشان می‌دهد. اگر در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط اتوبوس مربوط به آن با هرگونه تغییری مواجه شدید، حتماً برای ما کامنت بگذارید و ما را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده میدان شهید بختیاری واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس شهید خاکی
  شهدای لمجیر، چمران
 • ایستگاه اتوبوس سودان
  اشرفی اصفهانی (کهندژ)، بین گلخانه و رهبر دوم
 • ایستگاه اتوبوس اشرفی اصفهانی (کهندژ)
  شهید صمدیه لباف، اشرفی اصفهانی (کهندژ)
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس میدان شهید بختیاری اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس میدان شهید بختیاری در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس میدان شهید بختیاری ندارد.
  neshan logo