info
عکس ایستگاه اتوبوس مسجد المهدی
category

ایستگاه اتوبوس مسجد المهدی محله لیمجیر، اصفهان

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس مسجد المهدی

ایستگاه اتوبوس مسجد المهدی (ایستگاه اتوبوس) در محله لیمجیر اصفهان و خیابان درخشان واقع شده است. این ایستگاه یکی از بیست و سه ایستگاه اتوبوس در محله لیمجیر اصفهان می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مرکز خرید پارک و همچنین کتابخانه درخشان، پارک درخشان، تولید سرویس خواب درخشان، آشپزی درخشان و نانوایی درخشان قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس مسجد المهدی اصفهان

ایستگاه اتوبوس مسجد المهدی اصفهان را می‌توانید در شهر اصفهان، محله لیمجیر پیدا کنید. آدرس این ایستگاه اتوبوس درخشان است. خطوط اتوبوس زیادی از ایستگاه اتوبوس مسجد المهدی اصفهان عبور می‌کنند و شما می‌توانید از طریق این ایستگاه به نقاط مختلفی از اصفهان دسترسی داشته باشید. لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس را در نقشه آنلاین نشان ببینید.

تاکسی تلفنی درخشان هم در نزدیکی این ایستگاه اتوبوس قرار گرفته است.

مسیریاب نشان اطلاعات کاملی از ایستگاه اتوبوس مسجد المهدی اصفهان مانند لوکیشن دقیق آن و مدت زمان رسیدن به آنجا را به شما نشان می‌دهد. در صورتیکه در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که به آن رفت‌وآمد می‌کنند، با هرگونه تغییری مواجه شدید، حتماً در قسمت کامنت ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده مسجد المهدی واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس در یخچال
  شهیدان غربی، هاشمی نژاد، تقاطع نورمحمدی
 • ایستگاه اتوبوس شهید اعتصامی
  امام رضا
 • ایستگاه اتوبوس درخشان
  امام خمینی، بین درخشان و تویسرکانی
 • ایستگاه اتوبوس سلامتیان
  امام خمینی
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس مسجد المهدی اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس مسجد المهدی در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس مسجد المهدی ندارد.
  neshan logo