info
عکس ایستگاه اتوبوس ابتدای درخشان
category

ایستگاه اتوبوس ابتدای درخشان محله لیمجیر، اصفهان

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس ابتدای درخشان

ایستگاه اتوبوس ابتدای درخشان (ایستگاه اتوبوس) در محله لیمجیر اصفهان و خیابان درخشان واقع شده است. این ایستگاه یکی از بیست و سه ایستگاه اتوبوس در محله لیمجیر اصفهان می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی ساج آسا (آریس) و همچنین رستوران حجت 1، اتحادیه تولیدکنندگان مصنوعات چوبی، شرکت فراز پویان دماوند، تودوزی چشمگیر و نقاشی ماشین لبخند قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس ابتدای درخشان اصفهان

ایستگاه اتوبوس ابتدای درخشان اصفهان را می‌توانید در شهر اصفهان، محله لیمجیر پیدا کنید. برای رسیدن به این ایستگاه اتوبوس باید به درخشان، بین امام خمینی و بوستان بروید. خطوط اتوبوس زیادی از ایستگاه اتوبوس ابتدای درخشان اصفهان عبور می‌کنند و شما می‌توانید از طریق این ایستگاه به نقاط مختلفی از اصفهان دسترسی داشته باشید. لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس را در نقشه آنلاین نشان ببینید.

این ایستگاه اتوبوس، همچنین در نزدیکی شبنم قرار گرفته است.

با استفاده از مسیریاب نشان می‌توانید اطلاعات کاملی از ایستگاه اتوبوس ابتدای درخشان اصفهان مانند لوکیشن دقیق آن و مدت زمان رسیدن به آنجا را به دست آورید. در صورتیکه با هرگونه تغییری در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط اتوبوس مربوط به آن مواجه شدید، حتماً در قسمت نظرات ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده ابتدای درخشان واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس فرهنگسرا اهتمام
  شهدای لمجیر، بین آزادگان و پیروز
 • ایستگاه اتوبوس مسجد المهدی
  درخشان
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس ابتدای درخشان اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس ابتدای درخشان در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس ابتدای درخشان ندارد.
  neshan logo