عکس ایستگاه اتوبوس ابتداي بابوکان
مشاهده در نقشه نشان
category

ایستگاه اتوبوس ابتداي بابوکان (اصفهان)

ایستگاه اتوبوس
استان اصفهان اصفهان استان اصفهان، اصفهان، شهدای بابوکان

موقعیت ایستگاه اتوبوس ابتداي بابوکان اصفهان را به همراه آدرس در نقشه نشان ببینید.

ایستگاه اتوبوس ابتداي بابوکان (ایستگاه اتوبوس) در اصفهان و خیابان شهدای بابوکان واقع شده است. و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی گز مولوی اصفهان، فروشگاه لوازم یدکی مزدا (مدرن یدک)، خانه رنگ، رستوران ملی و آموزشگاه موتورسیکلت تندر قرار گرفته است. با توجه به نزدیکی این ایستگاه به ایستگاه مترو قدس، برای دسترسی راحت‌تر و کمک به داشتن هوایی پاک‌تر، می‌توانید از وسایل حمل و نقل عمومی برای مراجعه به آن استفاده کنید.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس ابتداي بابوکان

ایستگاه اتوبوس ابتداي بابوکان را می‌توانید در شهر اصفهان، خیابان شهدای بابوکان پیدا کنید. این ایستگاه اتوبوس در شهدای بابوکان قرار دارد. خطوط اتوبوس مختلفی از ایستگاه اتوبوس ابتداي بابوکان عبور می‌کنند که به وسیله آن‌ها می‌توانید به نقاط مختلف اصفهان بروید. برای مشاهده لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس از نقشه آنلاین نشان کمک بگیرید.

ایستگاه مترو قدس در نزدیکی این ایستگاه اتوبوس قرار دارد. همچنین تاکسی سرویس انصار را می‌توانید در محدوده این ایستگاه اتوبوس پیدا کنید.

با کمک مسیریاب نشان، شما می‌توانید اطلاعات کاملی مانند لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس و مدت زمان رسیدن به آن را به دست آورید. در صورتیکه در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که به آن رفت‌وآمد می‌کنند، با هرگونه تغییری مواجه شدید، حتماً در قسمت کامنت ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

راه‌های ارتباطی

آدرس دقیق: استان اصفهان، اصفهان، شهدای بابوکان


سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده ابتداي بابوکان واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس مدرسه
  شهدای بابوکان، جواد الئمه، بین میدان بابوکان و استاد شهریار
 • ایستگاه اتوبوس مولوی
  شهدای عاشق آباد، بین ونوس و ویلایی
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 23 اسفند ماه 1401 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس ابتداي بابوکان اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  حمل نقل عمومی ایستگاه اتوبوس

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 23 اسفند ماه 1401
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس ابتداي بابوکان در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس ابتداي بابوکان ندارد.
  neshan logo