info
عکس ایستگاه اتوبوس ابتدای بابوکان
category

ایستگاه اتوبوس ابتدای بابوکان اصفهان

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس ابتدای بابوکان

ایستگاه اتوبوس ابتدای بابوکان (ایستگاه اتوبوس) در اصفهان و خیابان شهدای بابوکان واقع شده است. و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی گز مولوی اصفهان، فروشگاه لوازم یدکی مزدا مدرن یدک، خانه رنگ، رستوران ملی و آموزشگاه موتورسیکلت تندر قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس ابتدای بابوکان اصفهان

ایستگاه اتوبوس ابتدای بابوکان اصفهان را می‌توانید در شهر اصفهان، محله بابوکان جنوبی پیدا کنید. این ایستگاه اتوبوس در شهدای بابوکان، بین کمال الملک و امام خمینی قرار دارد. خطوط اتوبوس مختلفی از ایستگاه اتوبوس ابتدای بابوکان اصفهان عبور می‌کنند که به وسیله آن‌ها می‌توانید به نقاط مختلف اصفهان بروید. برای مشاهده لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس از نقشه آنلاین نشان کمک بگیرید.

ایستگاه مترو قدس در نزدیکی این ایستگاه اتوبوس قرار دارد. همچنین تاکسی سرویس انصار را می‌توانید در محدوده این ایستگاه اتوبوس پیدا کنید.

با کمک مسیریاب نشان، شما می‌توانید اطلاعات کاملی مانند لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس و مدت زمان رسیدن به آن را به دست آورید. در صورتیکه در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که به آن رفت‌وآمد می‌کنند، با هرگونه تغییری مواجه شدید، حتماً در قسمت کامنت ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده ابتدای بابوکان واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس مدرسه
  شهدای بابوکان، جواد الائمه
 • ایستگاه اتوبوس مولوی
  شهدای عاشق آباد، بعد از 6
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار پنجشنبه 20 مهر ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس ابتدای بابوکان اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: پنجشنبه 20 مهر ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس ابتدای بابوکان در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس ابتدای بابوکان ندارد.
  neshan logo