info
عکس ایستگاه اتوبوس مارچین
category

ایستگاه اتوبوس مارچین اصفهان

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس مارچین

ایستگاه اتوبوس مارچین (ایستگاه اتوبوس) در اصفهان و خیابان بهارستان غربی واقع شده است. و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی لوازم یدکی ایران یدک، تعمیرگاه پمپ و بوستراستاد مسلم، خدمات فنی پارسیان ، غذای حاجی و فست‌فود غدیر قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس مارچین اصفهان

ایستگاه اتوبوس مارچین اصفهان را می‌توانید در شهر اصفهان، پیدا کنید. این ایستگاه اتوبوس در بهارستان غربی، بین ملت و شهید فهمیده واقع شده است. خطوط اتوبوس مختلفی از ایستگاه اتوبوس مارچین اصفهان عبور می‌کنند که به وسیله آن‌ها می‌توانید به نقاط مختلف اصفهان بروید. لوکیشن دقیق مربوط به این ایستگاه اتوبوس را در نقشه آنلاین نشان ببینید.

نزدیک‌ترین ایستگاه مترو به این ایستگاه اتوبوس ایستگاه مترو بهارستان است. از طرف دیگر، این ایستگاه اتوبوس در نزدیکی تاکسی سرویس انصار قرار دارد.

مسیریاب نشان اطلاعات کاملی از ایستگاه اتوبوس مارچین اصفهان مانند لوکیشن دقیق آن و مدت زمان رسیدن به آنجا را به شما نشان می‌دهد. در صورتیکه در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که از آن عبور می‌کنند، تغییری مشاهده کردید، حتماً در قسمت نظرات با ما و دیگر کاربران به اشتراک بگذارید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده مارچین واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس شهید خلیفه سلطانی
  شهید خلیفه سلطانی، بین امام خمینی و بوعلی
 • ایستگاه اتوبوس شهید یزدی
  شهید خلیفه سلطانی، بین گلها و حسن یزدی
 • ایستگاه اتوبوس خیابان مهدی پور
  امام خمینی، بین حکیم و 96
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس مارچین اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس مارچین در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس مارچین ندارد.
  neshan logo