info
عکس ایستگاه اتوبوس مارچين
category

ایستگاه اتوبوس مارچين (اصفهان)

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس مارچين

ایستگاه اتوبوس مارچين (ایستگاه اتوبوس) در اصفهان و خیابان بهارستان غربی واقع شده است. و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی تعمیرگاه پمپ و بوستراستاد مسلم، لوازم یدکی ایران یدک، غذای حاجی، فروشگاه باطری امیر و آذین پلیمر قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس مارچين اصفهان

ایستگاه اتوبوس مارچين اصفهان را می‌توانید در شهر اصفهان، پیدا کنید. این ایستگاه اتوبوس در بهارستان غربی، بین ملت و شهید فهمیده واقع شده است. خطوط اتوبوس مختلفی از ایستگاه اتوبوس مارچين اصفهان عبور می‌کنند که به وسیله آن‌ها می‌توانید به نقاط مختلف اصفهان بروید. لوکیشن دقیق مربوط به این ایستگاه اتوبوس را در نقشه آنلاین نشان ببینید.

نزدیک‌ترین ایستگاه مترو به این ایستگاه اتوبوس ایستگاه مترو بهارستان است. از طرف دیگر، این ایستگاه اتوبوس در نزدیکی تاکسی سرویس انصار قرار دارد.

مسیریاب نشان اطلاعات کاملی از ایستگاه اتوبوس مارچين اصفهان مانند لوکیشن دقیق آن و مدت زمان رسیدن به آنجا را به شما نشان می‌دهد. در صورتیکه در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که از آن عبور می‌کنند، تغییری مشاهده کردید، حتماً در قسمت نظرات با ما و دیگر کاربران به اشتراک بگذارید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده مارچين واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس شهيد خليفه سلطاني
  شهید خلیفه سلطانی، بین امام خمینی و بوعلی
 • ایستگاه اتوبوس شهيد يزدي
  شهید خلیفه سلطانی، بین گلها و حسن یزدی
 • ایستگاه اتوبوس خيابان مهدي پور
  امام خمینی، بین حکیم و 96
 • ایستگاه اتوبوس خليفه سلطاني
  بزرگراه امام خمینی، مزروعی
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار دوشنبه 12 تیر ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس مارچين اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: دوشنبه 12 تیر ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس مارچين در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس مارچين ندارد.
  neshan logo