info
عکس پارک قدس
category

پارک قدس محله شهرک قدس، اصفهان

پارک

درباره‌ی پارک قدس

پارک قدس (پارک) در محله شهرک قدس اصفهان و بزرگراه امام خمینی، بهارستان غربی واقع شده است. و به‌صورت شبانه‌روزی به مراجعه‌کنندگان خدمات ارائه می‌دهد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی بازارچه نور(شهرک کوثر) و همچنین پمپ بنزین مارچین، زمین چمن مارچین، غذای وانیک، فرهنگ سرای قدس و لبنیات کندو قرار گرفته است.

اطلاعات، تلفن و آدرس بوستان پارک قدس اصفهان

بوستان پارک قدس اصفهان در شهر اصفهان، محله شهرک قدس واقع شده است. این پارک در آدرس دقیق استان اصفهان، اصفهان، بزرگراه امام خمینی، بهارستان غربی قرار دارد. بوستان پارک قدس اصفهان از بهترین مکان‌های تفریحی محله شهرک قدس در شهر اصفهان است. فست فودها و رستوران‌های خوبی مانند فود کورت اصفهان سیتی سنتر، رستوران سنتی ترنج، بریانی نقش جهان و سفره خانه سنتی باستانی در اطراف این پارک قرار دارند. مراکز تفریحی دیگری که در محدوده بوستان پارک قدس اصفهان قرار دارند، باغ پرندگان ناژوان، استادیوم نقش جهان و پردیس سینمایی اصفهان سیتی سنتر هستند.

چطور به بوستان پارک قدس اصفهان برویم؟

شما می‌‌توانید برای کاهش آلودگی هوا، برای رفتن به این پارک از حمل‌و‌نقل عمومی استفاده کنید. ایستگاه اتوبوس شهید خلیفه سلطانی نزدیک‌ترین ایستگاه اتوبوس به بوستان پارک قدس اصفهان است. ایستگاه مترو قدس هم در نزدیکی این پارک قرار دارد. با استفاده از اپلیکیشن نشان، شما می‌توانید بهترین مسیر رسیدن به این پارک را انتخاب کنید. نقشه نشان اطلاعات خوب دیگری هم در اختیار شما قرار می‌دهد. مثلاً لوکیشن دقیق بوستان پارک قدس اصفهان روی نقشه را مشاهده کرده و مسیریابی پیاده، با دوچرخه، با اتوبوس یا مترو را پیدا کنید و نظر کاربران دیگر در مورد این مکان را بخوانید.

در اینجا تصاویر این پارک را با شما به اشتراک گذاشته‌ایم. آدرس دقیق و نزدیک‌ترین ایستگاه‌ها به بوستان پارک قدس اصفهان را هم در ادامه می‌توانید ببینید و به‌راحتی به این مکان بروید. اگر شما هم به این پارک سری زدید، حتماً نظرتان را با ما و کاربران نشان به اشتراک بگذارید.




نظرات کاربران در مورد پارک قدس

به این مکان نظر و امتیاز دهید

 • avatar
  علیرضا
  یکشنبه 02 مهر ماه 1402

  با این پارک خاطرات خوبی دارم. آرامش و سایه ی خیلی خوبی هم داره و کتابخانه برای مطالعه


سایر پارک‌های که در محدوده پارک قدس واقع شده‌اند:

 • پارک آموزش ترافیک کوثر
  (2.5)
  شهدای عاشق آباد، 17، 20، شهدا
 • بوستان فجر
  (5.0)
  شهدای عاشق آباد، 14، گلزار شهدا، امام رضا
 • پارک کوثر 2
  (3.3)
  بزرگراه امام خمینی، شهدای عاشق آباد، مولوی
 • بوستان کوثر
  (4.5)
  میدان پاسداران
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط جاجرودی (شهریار سطح ۴ نشان) در تاریخ یکشنبه 23 اردیبهشت ماه 1403 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی پارک قدس اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: یکشنبه 23 اردیبهشت ماه 1403
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد پارک قدس در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه پارک قدس ندارد.
  neshan logo