info
عکس بوستان فجر
category

بوستان فجر اصفهان

درباره‌ی بوستان فجر

بوستان فجر (پارک) در اصفهان و خیابان شهدای عاشق آباد، 14، گلزار شهدا، امام رضا واقع شده است. و به‌صورت شبانه‌روزی به مراجعه‌کنندگان خدمات ارائه می‌دهد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی بازارچه نور(شهرک کوثر) و همچنین مجموعه ورزشی کوثر عاشق آباد، مدرسه پسرانه جمال، مجتمع مسکونی امیر، شهرک کوثرفجر 6 و تاکسی تلفنی قرار گرفته است.

اطلاعات، تلفن و آدرس بوستان فجر اصفهان

محل دقیق بوستان فجر اصفهان در شهر اصفهان محله شهرک کوثر است. این پارک در آدرس دقیق استان اصفهان، اصفهان، شهدای عاشق آباد، 14، گلزار شهدا، امام رضا قرار دارد. بوستان فجر اصفهان از پرطرفدارترین مکان‌های تفریحی واقع در محله شهرک کوثر است. در اطراف این پارک، فست فودها و رستوران‌های خوبی از جمله فود کورت اصفهان سیتی سنتر، رستوران شهرزاد، رستوران شب نشین، رستوران سنتی حاج اسماعیل چلویی و رستوران جارچی باشی قرار دارند. مراکز تفریحی دیگری که در محدوده بوستان فجر اصفهان قرار دارند، باغ پرندگان ناژوان، کاخ و عمارت هشت بهشت و پارک آبی آبسار اصفهان هستند.

چطور به بوستان فجر اصفهان برویم؟

اگر می‌خواهید در کاهش آلودگی هوا موثر باشید، می‌توانید برای رفتن به این پارک از حمل‌ونقل عمومی استفاده کنید. نزدیک‌ترین ایستگاه اتوبوس به بوستان فجر اصفهان، ایستگاه اتوبوس محله مارچین است. ایستگاه مترو قدس هم در نزدیکی این پارک قرار دارد. شما می‌توانید از طریق اپلیکیشن مسیریاب نشان، بهترین مسیر رسیدن به این پارک را پیدا کنید. با استفاده از نقشه نشان شما می‌توانید اطلاعات خوب دیگری هم به دست آورید. مثلاً شما می‌توانید لوکیشن دقیق بوستان فجر اصفهان روی نقشه را ببینید، مسیریابی پیاده، با دوچرخه، با اتوبوس یا مترو را پیدا کنید و از نظر کاربران دیگر در مورد این مکان باخبر شوید.

در ادامه، می‌توانید تصاویر این پارک را مشاهده کنید. آدرس دقیق و نزدیک‌ترین ایستگاه‌ها به بوستان فجر اصفهان را هم در ادامه می‌توانید ببینید و به‌راحتی به این مکان بروید. فراموش نکنید اگر به این پارک رفتید، حتماً نظرتان در مورد آن را در قسمت کامنت با ما و کاربران نشان به اشتراک بگذارید.

سایر پارک‌های که در محدوده بوستان فجر واقع شده‌اند:

 • پارک شهدای گمنام
  (5.0)
  شهدای عاشق آباد، گلزار شهدا
 • پارک گلستان شهدا
  (5.0)
  شهدای عاشق آباد
 • پارک آموزش ترافیک کوثر
  (2.5)
  شهدای عاشق آباد، 17، 20، شهدا
 • پارک قدس
  (4.3)
  بزرگراه امام خمینی، بهارستان غربی
 • پارک کوثر 2
  (3.3)
  بزرگراه امام خمینی، شهدای عاشق آباد، مولوی
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط کاربر نشان در تاریخ سه شنبه 16 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی بوستان فجر اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 16 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد بوستان فجر در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه بوستان فجر ندارد.
  neshan logo