info
عکس ایستگاه اتوبوس محله مارچين
category

ایستگاه اتوبوس محله مارچين (اصفهان)

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس محله مارچين

ایستگاه اتوبوس محله مارچين (ایستگاه اتوبوس) در اصفهان و خیابان کنارگذر امام خمینی واقع شده است. و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی گز مولوی اصفهان، ارزیابی تخصصی خسارت اتومبیل بیمه دانا، خانه رنگ، فروشگاه البرز و آموزشگاه موتورسیکلت تندر قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس محله مارچين اصفهان

ایستگاه اتوبوس محله مارچين اصفهان را می‌توانید در شهر اصفهان، محله مارچین پیدا کنید. این ایستگاه اتوبوس در امام خمینی واقع شده است. برای دسترسی به نقاط مختلف اصفهان، می‌توانید از خطوط اتوبوسی که از ایستگاه اتوبوس محله مارچين اصفهان عبور می‌کنند، استفاده کنید. در نقشه آنلاین نشان، لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس مشخص شده است.

ایستگاه مترو قدس در نزدیکی این ایستگاه اتوبوس قرار دارد. این ایستگاه اتوبوس، همچنین در نزدیکی تاکسی تلفنی قرار گرفته است.

با استفاده از مسیریاب نشان می‌توانید اطلاعات کاملی از ایستگاه اتوبوس محله مارچين اصفهان مانند لوکیشن دقیق آن و مدت زمان رسیدن به آنجا را به دست آورید. در صورتیکه در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که از آن عبور می‌کنند، تغییری مشاهده کردید، حتماً در قسمت نظرات با ما و دیگر کاربران به اشتراک بگذارید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده محله مارچين واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس پارک
  شهدای عاشق آباد، 17، 20، شهدا
 • ایستگاه اتوبوس بلوار شهدا
  سلمان فارسی، کوثر
 • ایستگاه اتوبوس ابتداي عاشق آباد
  شهدای عاشق آباد
 • ایستگاه اتوبوس مدرسه
  بزرگراه امام خمینی، شهدای عاشق آباد، کوثر
 • ایستگاه اتوبوس عاشق آباد
  بزرگراه امام خمینی، بین حکیم صفایی و طالقانی
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار دوشنبه 12 تیر ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس محله مارچين اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: دوشنبه 12 تیر ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس محله مارچين در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس محله مارچين ندارد.
  neshan logo