info
عکس دفتر کارشناسان رسمی دادگستری
category

دفتر کارشناسان رسمی دادگستری محله نیلوفر - شهید قندی، تهران

اداره و سازمان دولتی
افزودن تصویر افزودن عکس برای این مکان

درباره‌ی دفتر کارشناسان رسمی دادگستری

دفتر کارشناسان رسمی دادگستری (اداره و سازمان دولتی) در محله نیلوفر - شهید قندی تهران و خیابان عربعلی واقع شده است. این اداره یکی از پنجاه و شش اداره و سازمان دولتی در محله نیلوفر - شهید قندی تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی آجیل و خشکبار رویال، شمیران پرواز، سازمان نظام صنفی رایانه ای استان تهران _ ساختمان شادروان آزاده داننده، ایران رنتر و ساندویچ عادل قرار گرفته است.
سایر مراکز دولتی که در محدوده دفتر کارشناسان رسمی دادگستری واقع شده‌اند:

 • اداره تعاون
  شهید بهشتی
 • اداره آموزش بانک مسکن
  قندی، بعد از سهروردی
 • مرکز ملی ذخایر ژنتیکی و زیستی ایران
  سهروردی شمالی، هویزه
 • اتحادیه مصنوعان فلزی و کابینت سازان تهران
  سهروردی شمالی، هویزه، بین ویدا و صابونچی
 • آدرس، اطلاعات و شماره تماس و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط کاربر نشان (شهریار سطح ۲ نشان) در تاریخ سه شنبه 16 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی دفتر کارشناسان رسمی دادگستری اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 16 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد دفتر کارشناسان رسمی دادگستری در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه دفتر کارشناسان رسمی دادگستری ندارد.
  location استان تهران، تهران،خیابان سهروردی،خیابان خرمشهر،خیابان عربعلی(نوبخت)،نبش خیابان سیزدهم،برج نوبخت طبقه 11 واحد 21
  clock - مشاهده ساعات کاری

  ساعت کاری دفتر کارشناسان رسمی دادگستری

  شنبه 08:00 تا 17:00
  یک‌شنبه 08:00 تا 17:00
  دوشنبه 08:00 تا 17:00
  سه‌شنبه 08:00 تا 17:00
  چهارشنبه 08:00 تا 17:00
  پنج‌شنبه 08:00 تا 17:00
  جمعه تعطیل است
  ثبت نظر و تصویر
  neshan logo