info
عکس مجموعه ورزشی سپهبد قاسم سلیمانی
category

مجموعه ورزشی سپهبد قاسم سلیمانی

سالن و مجموعه ورزشی
افزودن تصویر افزودن عکس برای این مکان

درباره‌ی مجموعه ورزشی سپهبد قاسم سلیمانی

مجموعه ورزشی سپهبد قاسم سلیمانی (سالن و مجموعه ورزشی) در استان تهران، شهرستان شمیرانات، بخش لواسانات و خیابان پل استقلال، استقلال، باقری، بابایی واقع شده است. و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی بازار تخصصی گل یاس لند و همچنین باشگاه دوچرخه سواری جامین، نمایندگی بیمه پاسارگاد علی حسنی، کارخانه اکسیژن، شارژ کپسول گاز مایع و اکسیژن، شهرک شهید توفیقی و مجموعه ورزشی جامین قرار گرفته است.سایر سالن‌های ورزشی که در محدوده مجموعه ورزشی سپهبد قاسم سلیمانی واقع شده‌اند:

 • زمین اسکیت
  بزرگراه شهید بابایی
 • باشگاه تیراندازی با کمان رادین
  مهام
 • مجموعه ورزشی جامین
  پل استقلال، استقلال، باقری، بابایی
 • وسایل ورزشی
  (2.0)
  بزرگراه شهید بابایی، بلوار سید علی روته، سيدعلي
 • باشگاه مهام
  (4.0)
  پل استقلال، استقلال، باقری، بابایی
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط m.a (شهریار سطح ۱۰ نشان) در تاریخ پنجشنبه 18 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی مجموعه ورزشی سپهبد قاسم سلیمانی اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: پنجشنبه 18 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد مجموعه ورزشی سپهبد قاسم سلیمانی در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه مجموعه ورزشی سپهبد قاسم سلیمانی ندارد.
  neshan logo