info
عکس ادویه وحید
category

ادویه وحید محله دهقان، تهران

فروشگاه مواد غذایی
افزودن تصویر افزودن عکس برای این مکان

درباره‌ی ادویه وحید

ادویه وحید (فروشگاه مواد غذایی) در محله دهقان تهران و خیابان برزگران واقع شده است. این فروشگاه یکی از سه فروشگاه مواد غذایی در محله دهقان تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مرکز خرید و فروش تاکسی و همچنین لوله بازکنی شبانه روزی الوند، داروخانه شبانه روزی دکتر واعظ زاده، شیرینی پاسارگاد، آزمایشگاه گرگان و کلانتری 106 نامجو قرار گرفته است.

درباره فروشگاه ادویه وحید تهران

فروشگاه ادویه وحید تهران در شهر تهران، محله دهقان و قرار دارد. شماره تلفن این فروشگاه +982177546390 است که هرگونه اطلاعاتی در مورد آن بخواهید در اختیار شما قرار می‌دهد. فروشگاه ادویه وحید تهران یکی از فروشگاه‌های خوب محله دهقان به شمار می‌رود. فروشگاه حمزه زاده، فروشگاه مواد غذایی و خواربار فروشی فروشگاه‌های دیگری هستند که در این محدوده قرار دارند.

چطور به فروشگاه ادویه وحید تهران برویم؟

با استفاده از مسیریاب نشان، شما می‌توانید بهترین مسیر رسیدن به فروشگاه ادویه وحید تهران را انتخاب کنید. اگر برای کمک به کاهش آلودگی هوا قصد دارید از وسایل حمل‌ونقل عمومی استفاده کنید، خوب است بدانید که این فروشگاه در نزدیکی ایستگاه اتوبوس مدرسه قرار دارد. اگر با استفاده از مترو به این فروشگاه می‌روید، در ایستگاه مترو شهید مدنی که نزدیک‌ترین ایستگاه به فروشگاه ادویه وحید تهران می‌باشد، پیاده شوید. شما می‌توانید مسیریابی پیاده یا با اتوبوس و مترو را روی اپلیکییشن نشان ببینید و از نظرات دیگر کاربران در مورد این مکان باخبر شوید.

درصورتیکه شما هم به فروشگاه ادویه وحید تهران مراجعه کردید، حتماً نظرتان را در قسمت کامنت با ما و کاربران نشان به اشتراک بگذارید. اگر از فروشگاه ادویه وحید تهران تصویری دارید، از طریق گزینه "افزودن تصویر به این مکان" با ما به اشتراک بگذارید.

سایر فروشگاه‌های مواد غذایی که در محدوده ادویه وحید واقع شده‌اند:

 • فروشگاه حمزه زاده
  دماوند، محمودی، ملکی
 • فروشگاه مواد غذایی
  دماوند، محمودی، بین هوری و آرون
 • خواربار فروشی
  دماوند، محمودی، هوری
 • فروشگاه
  دماوند، مهاجر، بین کرد و هوری
 • فروشگاه مولوی کوچولو
  سبلان شمالی، طاهری، نوری، فریدون
 • آدرس، اطلاعات و شماره تماس و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط م. (شهریار سطح ۳ نشان) در تاریخ سه شنبه 16 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ادویه وحید اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 16 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ادویه وحید در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ادویه وحید ندارد.
  location استان تهران، تهران، نامجو، برزگران
  clock - مشاهده ساعات کاری

  ساعت کاری ادویه وحید

  شنبه 11:00 تا 21:30
  یک‌شنبه 11:00 تا 21:30
  دوشنبه 11:00 تا 21:30
  سه‌شنبه 11:00 تا 21:30
  چهارشنبه 11:00 تا 21:30
  پنج‌شنبه 11:00 تا 21:30
  جمعه 11:00 تا 21:30
  ثبت نظر و تصویر
  neshan logo