info
عکس مجمع علمی نخبگان مسجد المهدی(عج)
category

مجمع علمی نخبگان مسجد المهدی(عج) (محله استاد معین، تهران)

موسسه آموزشی
5.0
3 رای
افزودن تصویر افزودن عکس برای این مکان

درباره‌ی مجمع علمی نخبگان مسجد المهدی(عج)

مجمع علمی نخبگان مسجد المهدی(عج) (موسسه آموزشی) در محله استاد معین تهران و خیابان محمد خانی واقع شده است. این موسسه یکی از شش موسسه آموزشی در محله استاد معین تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند شهربازی المهدی، برج میدان آزادی و موزه برج آزادی (تالار کهن) و همچنین بوستان المهدی، پمپ بنزین میدان آزادی، ایرتویا، فروشگاه اپل استار و نمایندگی سایپا حمید ذکائی مقدم کد ۱۰۴۸ قرار گرفته است. با توجه به نزدیکی این موسسه به ایستگاه مترو استاد معين، برای دسترسی راحت‌تر و کمک به داشتن هوایی پاک‌تر، می‌توانید از وسایل حمل و نقل عمومی برای مراجعه به آن استفاده کنید.
سایر موسسه‌های آموزشی که در محدوده مجمع علمی نخبگان مسجد المهدی(عج) واقع شده‌اند:

 • موسسه روشنا اوریگامی
  بزرگراه جناح، بلوار شهید صالحی، بین پیام و حسین مردی
 • آموزشگاه زبان و علمی ویرا
  بزرگراه جناح، بلوار شهید صالحی، بین میدان دکتر مجتهدی و پیام
 • والابوم
  آزادی، حسینمردی، شهررود
 • آموزشگاه مدرسان نیک
  بزرگراه آیت الله سعیدی، دامپزشکی، استاد معين، بین سجاد و سر آبادانی
 • مجتمع فنی کاربران
  بزرگراه لشگری، میدان آزادی
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط کاربر نشان (شهریار سطح ۳ نشان) در تاریخ یکشنبه 05 شهریور ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی مجمع علمی نخبگان مسجد المهدی(عج) اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: یکشنبه 05 شهریور ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد مجمع علمی نخبگان مسجد المهدی(عج) در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه مجمع علمی نخبگان مسجد المهدی(عج) ندارد.
  neshan logo