عکس رستوران پاسارگاد مشاهده در نقشه نشان
category

رستوران پاسارگاد (اصفهان)

رستوران
4.0
4 رای
استان اصفهان اصفهان استان اصفهان، اصفهان، بزرگراه شهید دستجردی

موقعیت رستوران پاسارگاد اصفهان را به همراه آدرس در نقشه نشان ببینید.


رستوران پاسارگاد (رستوران) در اصفهان و بزرگراه شهید دستجردی واقع شده است و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی سرزمین عجایب و همچنین ترمینال مسافربری صفه، هتل همام اصفهان، پارکینگ ترمینال صفه، ایستگاه مترو دفاع مقدس و خرازی مهربانان قرار گرفته است. با توجه به نزدیکی این رستوران به ایستگاه مترو دفاع مقدس، برای دسترسی راحت‌تر و کمک به داشتن هوایی پاک‌تر، می‌توانید از وسایل حمل و نقل عمومی برای مراجعه به آن استفاده کنید.


راه‌های ارتباطی

آدرس دقیق: استان اصفهان، اصفهان، بزرگراه شهید دستجردی


سایر غذاخوری‌های که در محدوده رستوران پاسارگاد واقع شده‌اند:

 • رستوران بام شهر
  (3.3)
  هزارجریب، کوی امام، آزادگان، کوهسار
 • کافه رستوران زیتون
  (4.1)
  هزارجریب، بعد از بزرگراه شهید دستجردی
 • رستوران غدیر 2
  (3.5)
  بزرگراه شهید دستجردی
 • رستوران مائده فدک
  (5.0)
  شهید دستجردی، شقایق
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط sami_Araam (شهریار سطح ۶ نشان) در تاریخ چهارشنبه 18 آبان ماه 1401 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی رستوران پاسارگاد اصفهان اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  رستوران رستوران غذا غذاخوری

  آخرین بروزرسانی: چهارشنبه 18 آبان ماه 1401
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد رستوران پاسارگاد اصفهان در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه رستوران پاسارگاد اصفهان ندارد.
  neshan logo