info
عکس مرکز مشاوره سلامت
category

مرکز مشاوره سلامت محله اسکندری، تهران

درباره‌ی مرکز مشاوره سلامت

مرکز مشاوره سلامت (موسسه آموزشی) در محله اسکندری تهران و خیابان آذربایجان شرقی واقع شده است. این موسسه یکی از پنج موسسه آموزشی در محله اسکندری تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند بیمارستان و زایشگاه اقبال و پاساژ برج گردون و همچنین قالیشویی مادر، آموزشگاه کاشت ناخن شیماشریف، بوستان دامپزشک، کافه بام و آکواریوم دلسا قرار گرفته است. با توجه به نزدیکی این موسسه به ایستگاه مترو شهید نواب صفوی، برای دسترسی راحت‌تر و کمک به داشتن هوایی پاک‌تر، می‌توانید از وسایل حمل و نقل عمومی برای مراجعه به آن استفاده کنید.
سایر موسسه‌های آموزشی که در محدوده مرکز مشاوره سلامت واقع شده‌اند:

 • آموزشگاه نئون
  آزادی، شهدای منا، بین قندهاری و صائب
 • نگارخانه بهزاد
  امام خمینی، رودکی، بین بهشتی و خواجو
 • آکادمی کارآفرینی عطر ریحا
  توحید، صائب
 • آموزشگاه یادآور
  امام خمینی، قصرالدشت
 • موسسه اکسیر سخن
  توحید، بین پرچم و صائب
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 16 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی مرکز مشاوره سلامت اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 16 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد مرکز مشاوره سلامت در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه مرکز مشاوره سلامت ندارد.
  neshan logo