info
عکس ایستگاه آتش نشانی شهرک مصطفی خمینی
category

ایستگاه آتش نشانی شهرک مصطفی خمینی محله مصطفی خمینی، اراک

آتش نشانی
5.0
5 رای
افزودن تصویر افزودن عکس برای این مکان

درباره‌ی ایستگاه آتش نشانی شهرک مصطفی خمینی

ایستگاه آتش نشانی شهرک مصطفی خمینی (آتش نشانی) در محله مصطفی خمینی اراک و بلوار قدس واقع شده است. این مرکز یکی از دو آتش نشانی در محله مصطفی خمینی اراک می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی پاساژ آسمان و همچنین فست فود خورشید خانم، کافه سران، تارنما پیشرو آرا - طراحی وب سایت و اپلیکیشن، اداره کل تبلیغات اسلامی استان مرکزی و تندور قرار گرفته است. همچنین با توجه به نظراتی که کاربران در اپلیکیشن نشان به این مکان داده‌اند می‌توان گفت این مرکز یکی از مراکز آتش‌نشانی خوب این منطقه می‌باشد.
سایر مراکز آتش‌نشانی که در محدوده ایستگاه آتش نشانی شهرک مصطفی خمینی واقع شده‌اند:

 • ایستگاه آتش نشانی
  بلوار قدس، آتش نشان
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط نیکو سرشت (شهریار سطح ۵ نشان) در تاریخ سه شنبه 16 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه آتش نشانی شهرک مصطفی خمینی اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 16 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه آتش نشانی شهرک مصطفی خمینی در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه آتش نشانی شهرک مصطفی خمینی ندارد.
  neshan logo