info
عکس حسینیه فاطمیون قم
category

حسینیه فاطمیون قم محله آیت الله خامنه ای، مشهد

محل عبادت

درباره‌ی حسینیه فاطمیون قم

حسینیه فاطمیون قم (محل عبادت) در محله آیت الله خامنه ای مشهد و خیابان خامنه ای 12/5 واقع شده است. این مکان یکی از چهارده محل عبادت در محله آیت الله خامنه ای مشهد می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند موزه مردم شناسی مشهد (حمام مهدی قلی بیک) و پاساژ فردوسی و همچنین هتل ایران، حسینیه و زائرسرای اصفهانی ها، زعفران توکلی، رستوران ملک و داروخانه شبانه روزی دکتر فرهادی قرار گرفته است.
سایر محل‌های عبادت که در محدوده حسینیه فاطمیون قم واقع شده‌اند:

 • حسینیه گرگانیها
  بلوار ملک الشعرا بهار، ملک الشعرا بهار 3، فرهنگ، فرهنگ 8، بین کامیاب 11 و بن بست حسینیه شاهرودی ها
 • حسینیه غریب مدینه امام حسن مجتبی
  آیت الله بهجت، بهجت 2
 • حسینیه ارکانی ها
  بلوار امام خمینی، امام خمینی9
 • مشهد بست شیرازی
  آیت الله شیرازی، آیت الله شیرازی (بالا خیابان)
 • دفتر تحویل صندلی چرخدار . باب الرضا
  امام رضا، خط یک BRT، امام رضا 1
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط کاربر نشان (شهریار سطح ۲ نشان) در تاریخ یکشنبه 15 بهمن ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی حسینیه فاطمیون قم اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: یکشنبه 15 بهمن ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد حسینیه فاطمیون قم در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه حسینیه فاطمیون قم ندارد.
  neshan logo