info
عکس رینگ اسپرت نامبروان
category

رینگ اسپرت نامبروان محله شهیدان اشرف، یزد

بازار و مرکز خرید
افزودن تصویر افزودن عکس برای این مکان

درباره‌ی رینگ اسپرت نامبروان

رینگ اسپرت نامبروان (بازار و مرکز خرید) در محله شهیدان اشرف یزد و خیابان مرز محله واقع شده است. این مجتمع یکی از چهار بازار و مرکز خرید در محله شهیدان اشرف یزد می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند خانه بازی گیلدا و مرکز خرید خورشید و همچنین اغذیه جنوب، عمارت ملاصدرا، گیمنت شادن، مهرسازی و برش لیزری مجتبی و کافه پلاک قرار گرفته است.
سایر مراکز خرید که در محدوده رینگ اسپرت نامبروان واقع شده‌اند:

 • آرتا دوک
  بلوار شهیدان اشرف، امامت
 • مجتمع خرید صدف
  خیابان تیمسار فلاحی، عدالت 1
 • مستر ذرت(Mr corn)
  (5.0)
  بلوار شهید قندی، شهید قندی 10
 • جورابان
  (5.0)
  خیابان تیمسار فلاحی، نرسیده به عدالت
 • بُنلاد(هاپر مبل تهران)شعبه 2
  (5.0)
  بلواردانشگاه، آوینی
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار دوشنبه 12 تیر ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی رینگ اسپرت نامبروان اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: دوشنبه 12 تیر ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد رینگ اسپرت نامبروان در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه رینگ اسپرت نامبروان ندارد.
  neshan logo