info
عکس مرکز اختلالات یادگیری و اموزشگاه علمی ازاد ناب
category

مرکز اختلالات یادگیری و اموزشگاه علمی ازاد ناب شیراز

موسسه آموزشی

درباره‌ی مرکز اختلالات یادگیری و اموزشگاه علمی ازاد ناب

مرکز اختلالات یادگیری و اموزشگاه علمی ازاد ناب (موسسه آموزشی) در شیراز و خیابان استقلال 20 واقع شده است. و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی باغ هنر شیراز و همچنین دبستان فیض، کافه رادیو، تعاونی مصرف هوابرد، نانوایی لواش و سنگک هوابرد و مدرسه علامه حلی قرار گرفته است.
سایر موسسه‌های آموزشی که در محدوده مرکز اختلالات یادگیری و اموزشگاه علمی ازاد ناب واقع شده‌اند:

 • کانون مهارت آموزی آصف
  بلوار بعثت، بین مشیر و بلوار بهشتی
 • آموزشگاه موسیقی سار
  عفیف‌آباد، شهید عرفان منش، بین 13 عرفان منش و 6 عرفان منش
 • آموزشگاه موسیقی آویژه
  عفیف‌آباد، بین عفیف‌آباد 18 و عفیف آباد 20
 • آموزشگاه موسیقی نوید
  عفیف‌آباد، 12 عفیف آباد
 • آموزشگاه رشد
  بلوار استقلال، بین استقلال 45 و 47
 • آدرس، اطلاعات و شماره تماس و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط کاربر نشان (شهریار سطح ۳ نشان) در تاریخ چهارشنبه 17 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی مرکز اختلالات یادگیری و اموزشگاه علمی ازاد ناب اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: چهارشنبه 17 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد مرکز اختلالات یادگیری و اموزشگاه علمی ازاد ناب در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه مرکز اختلالات یادگیری و اموزشگاه علمی ازاد ناب ندارد.
  neshan logo