info
عکس ایستگاه اتوبوس میدان آبیاری
category

ایستگاه اتوبوس میدان آبیاری محله آبیاری، شیراز

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس میدان آبیاری

ایستگاه اتوبوس میدان آبیاری (ایستگاه اتوبوس) در محله آبیاری شیراز و میدان آبیاری واقع شده است. این ایستگاه یکی از یازده ایستگاه اتوبوس در محله آبیاری شیراز می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مرکز خرید ریحانه و همچنین درمانگاه شبانه روزی، تعاونی مصرف امیرعلی، فروشگاه اسباب بازی اقیانوس، بانک ملت و مرکز کامپیوتر تراشه قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس میدان آبیاری شیراز

در شهر شیراز، محله آبیاری ، ایستگاه اتوبوس میدان آبیاری شیراز قرار دارد. این ایستگاه اتوبوس در بلوار بهشتی، شهید اعتمادی، میدان آبیاری قرار گرفته است. خط‌‌های اتوبوس زیادی از ایستگاه اتوبوس میدان آبیاری شیراز عبور می‌کنند که شما می‌توانید از طریق آن‌ها به نقاط مختلف شیراز دسترسی داشته باشید. لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس در نقشه آنلاین نشان مشخص شده است.

این ایستگاه اتوبوس در نزدیکی ایستگاه مترو امیرکبیر قرار دارد. از طرف دیگر، این ایستگاه اتوبوس در نزدیکی تاکسی سرویس قرار دارد.

مسیریاب نشان به شما کمک می‌کند تا اطلاعات کاملی مانند لوکیشن دقیق ایستگاه اتوبوس میدان آبیاری شیراز و مدت زمان رسیدن به آن را به دست آورید. اگر در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط مربوط به این ایستگاه با تغییری مواجه شدید، حتماً در قسمت نظرات ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده میدان آبیاری واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس چهارراه اصلاح نژاد
  اصلاح نژاد، انقلاب اسلامی
 • ایستگاه اتوبوس پارک خلدبرین
  بلوار بهشتی
 • ایستگاه اتوبوس کشاورزی
  انقلاب اسلامی، شمس تبریزی، بین شمس تبریزی 3 و 5
 • ایستگاه اتوبوس چهار راه اصلاح نژاد
  اصلاح نژاد، بین اصلاح نژاد 1 و 2
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 16 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس میدان آبیاری اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 16 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس میدان آبیاری در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس میدان آبیاری ندارد.
  neshan logo