info
عکس ایستگاه اتوبوس فلکه سنگی
category

ایستگاه اتوبوس فلکه سنگی محله خلد برین، شیراز

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس فلکه سنگی

ایستگاه اتوبوس فلکه سنگی (ایستگاه اتوبوس) در محله خلد برین شیراز و بلوار بعثت واقع شده است. این ایستگاه یکی از سیزده ایستگاه اتوبوس در محله خلد برین شیراز می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مجتمع تجاری هامون و همچنین استخر روباز هوابرد شیراز، درمانگاه دامپزشکی های پت، اتلیه تابش، کباب ساطوری آذربایجان و پخش کتاب شیراز قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس فلکه سنگی شیراز

ایستگاه اتوبوس فلکه سنگی شیراز در شهر شیراز، محله خلد برین و قرار دارد. برای رسیدن به این ایستگاه اتوبوس باید به بلوار بعثت، بین بعثت 18 و میدان بعثت بروید. برای دسترسی به نقاط مختلف شیراز، می‌توانید از خطوط اتوبوسی که از ایستگاه اتوبوس فلکه سنگی شیراز عبور می‌کنند، استفاده کنید. در نقشه آنلاین نشان، لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس مشخص شده است.

همچنین شما می‌توانید تاکسی تلفنی نیلوفر آبی را در محدوده این ایستگاه اتوبوس پیدا کنید.

با کمک مسیریاب نشان، شما می‌توانید اطلاعات کاملی مانند لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس و مدت زمان رسیدن به آن را به دست آورید. در صورتیکه در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که به آن رفت‌وآمد می‌کنند، با هرگونه تغییری مواجه شدید، حتماً در قسمت کامنت ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده فلکه سنگی واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس فلکه هنگ
  بلوار استقلال، بین استقلال 14 و 25
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس فلکه سنگی اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس فلکه سنگی در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس فلکه سنگی ندارد.
  neshan logo