عکس ایستگاه اتوبوس 11 سرباز
مشاهده در نقشه نشان
category

ایستگاه اتوبوس 11 سرباز (محله آبیاری، شیراز)

ایستگاه اتوبوس
استان فارس شیراز استان فارس، شیراز، سرباز، بین ایثارگران و شهید اعتمادی

موقعیت ایستگاه اتوبوس 11 سرباز در محله آبیاری شیراز را به همراه آدرس در نقشه نشان ببینید.

ایستگاه اتوبوس 11 سرباز (ایستگاه اتوبوس) در محله آبیاری شیراز و خیابان سرباز واقع شده است. این ایستگاه یکی از یازده ایستگاه اتوبوس در محله آبیاری شیراز می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی پیتزا، برگر و کتلت سرای گوارا، یوخه پزی کشاورز، آکواریوم طهماسبی، آسانسور (فاتحان فن آوری فارس) و اداره کل بهزیستی استان فارس قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس 11 سرباز

در شهر شیراز، محله آبیاری خیابان سرباز، ایستگاه اتوبوس 11 سرباز قرار دارد. آدرس این ایستگاه اتوبوس سرباز، بین ایثارگران و شهید اعتمادی می‌باشد. خطوط اتوبوس مختلفی از ایستگاه اتوبوس 11 سرباز عبور می‌کنند که به وسیله آن‌ها می‌توانید به نقاط مختلف شیراز بروید. برای مشاهده لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس از نقشه آنلاین نشان کمک بگیرید.

این ایستگاه اتوبوس، همچنین در نزدیکی تاکسی تلفنی نیلوفر آبی قرار گرفته است.

مسیریاب نشان اطلاعات کاملی از ایستگاه اتوبوس 11 سرباز مانند لوکیشن دقیق آن و مدت زمان رسیدن به آنجا را به شما نشان می‌دهد. اگر در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط اتوبوس مربوط به آن با هرگونه تغییری مواجه شدید، حتماً برای ما کامنت بگذارید و ما را از این تغییر باخبر کنید.

راه‌های ارتباطی

آدرس دقیق: استان فارس، شیراز، سرباز، بین ایثارگران و شهید اعتمادی


سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده 11 سرباز واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس سنقری
  بلوار بعثت، بین 12 بعثت و 14 بعثت
 • ایستگاه اتوبوس مسجد صاحب الامر
  بلوار سفیر شمالی، 9، صاحب الامر غربی
 • ایستگاه اتوبوس مدرسه زین العابدین
  بلوار سفیر شمالی، بین سفیر 6 و شهید پوربیرک
 • ایستگاه اتوبوس تقاطع امیرکبیر
  بلوار امیرکبیر، بین امیرکبیر 3 و 5
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط محمد محمدی فرد (شهریار سطح ۵ نشان) در تاریخ سه شنبه 23 اسفند ماه 1401 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس 11 سرباز اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  کلانتری یازده سرباز حمل نقل عمومی ایستگاه اتوبوس

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 23 اسفند ماه 1401
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس 11 سرباز در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس 11 سرباز ندارد.
  neshan logo