عکس داروخانه دکتر بهرمان مشاهده در نقشه نشان
category

داروخانه دکتر بهرمان (محله حنا، یزد)

داروخانه
استان یزد یزد استان یزد، یزد، طالقانی، شهید فتوحی

موقعیت داروخانه دکتر بهرمان در محله حنا یزد را به همراه آدرس در نقشه نشان ببینید.


داروخانه دکتر بهرمان (داروخانه) در محله حنا یزد و خیابان شهید فتوحی واقع شده است. این مکان یکی از چهار داروخانه در محله حنا یزد می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند بیمارستان تخصصی مادر و یزد سرام و همچنین پلی کلینیک تخصصی و فوق تخصصی خاتم الانبیاء (ص)، دکتر علیرضا پور اغنیایی متخصص جراحی مغز و اعصاب، بیمه ایران، آزمایشگاه پارس یزد و سونوگرافی دکتر پیمان واردی قرار گرفته است.


راه‌های ارتباطی

آدرس دقیق: استان یزد، یزد، طالقانی، شهید فتوحی


سایر داروخانه‌های که در محدوده داروخانه دکتر بهرمان واقع شده‌اند:

آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط کاربرحمید (شهریار سطح ۶ نشان) در تاریخ سه شنبه 17 آبان ماه 1401 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی داروخانه دکتر بهرمان یزد اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

خدمات دارویی فروشی دراگ استور دوا دارو داروخانه دواخانه

آخرین بروزرسانی: سه شنبه 17 آبان ماه 1401
کاربر گرامی،
اطلاعات درج‌شده در مورد داروخانه دکتر بهرمان یزد در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه داروخانه دکتر بهرمان یزد ندارد.
neshan logo