info
عکس تولیدی آوازه
category

تولیدی آوازه محله رودکی، اراک

فروشگاه لباس
3.0
3 رای
افزودن تصویر افزودن عکس برای این مکان

درباره‌ی تولیدی آوازه

تولیدی آوازه (فروشگاه لباس) در محله رودکی اراک و خیابان حقانی واقع شده است. این فروشگاه یکی از هفت فروشگاه لباس در محله رودکی اراک می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مسجد امام حسین (ع)، نانوایی تافتون، قهوه سرو، مرکز بهداشت امام حسین (ع) - طالقانی و فروشگاه قطعات خانگی حمید قرار گرفته است.

درباره فروشگاه تولیدی آوازه اراک

فروشگاه تولیدی آوازه اراک را می‌توانید در شهر اراک، محله رودکی و پیدا کنید. اگر اطلاعات بیشتری در مورد این فروشگاه می‌خواهید، با شماره تلفن آن (+988632772582) تماس بگیرید. فروشگاه تولیدی آوازه اراک را می‌توان یکی از فروشگاه‌های خوب محله رودکی به شمار آورد. در محدوده این فروشگاه، فروشگاه‌های دیگری مانند فروشگاه دامات، بوتیک دربندی و پوشاک آرسین قرار دارند.

چطور به فروشگاه تولیدی آوازه اراک برویم؟

مسیریاب نشان، بهترین مسیر رسیدن به فروشگاه تولیدی آوازه اراک را به شما پیشنهاد می‌دهد. اگر برای کمک به کاهش آلودگی هوا قصد دارید از وسایل حمل‌ونقل عمومی استفاده کنید، خوب است بدانید که این فروشگاه در نزدیکی ایستگاه اتوبوس منابع طبیعی 1 قرار دارد. شما می‌توانید مسیریابی پیاده یا با اتوبوس و مترو را روی اپلیکییشن نشان ببینید و از نظرات دیگر کاربران در مورد این مکان باخبر شوید.

اگر شما هم به فروشگاه تولیدی آوازه اراک مراجعه کردید، حتماً نظرتان را در قسمت کامنت با ما و کاربران نشان به اشتراک بگذارید. اگر تصویری از فروشگاه تولیدی آوازه اراک دارید، با ما به اشتراک بگذارید.

سایر فروشگاه‌های لباس که در محدوده تولیدی آوازه واقع شده‌اند:

 • فروشگاه دامات
  خیابان شهید بهشتی، واعظی، بین مطلب و امامزاده
 • بوتیک دربندی
  امام رضا، جودکی، مطهری، محمد میرزاخانی
 • پوشاک آرسین
  (3.0)
  امام رضا، سعید فرزی، فردوسی
 • پوشاک اف
  (3.0)
  طالقانی، مشتاقی، حقانی، مولایی نژاد -بازرگانی، بین میدان آسمان و قاسمی
 • پوشاک حرفه ای
  (3.0)
  طالقانی، مشتاقی، موسی صدر
 • آدرس، اطلاعات و شماره تماس و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط سعادتی (شهریار سطح ۴ نشان) در تاریخ پنجشنبه 16 فروردین ماه 1403 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی تولیدی آوازه اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: پنجشنبه 16 فروردین ماه 1403
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد تولیدی آوازه در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه تولیدی آوازه ندارد.
  location استان مرکزی، اراک، امام رضا، جودکی، حقانی، بین نان ماشینی و جلالی
  clock - مشاهده ساعات کاری

  ساعت کاری تولیدی آوازه

  شنبه 09:30 تا 20:30
  یک‌شنبه 09:30 تا 20:30
  دوشنبه 09:30 تا 20:30
  سه‌شنبه 09:30 تا 20:30
  چهارشنبه 09:30 تا 20:30
  پنج‌شنبه 09:30 تا 20:30
  جمعه 09:30 تا 20:30
  ثبت نظر و تصویر
  neshan logo