info
عکس نانوایی سنتی جاوان
category

نانوایی سنتی جاوان اصفهان

درباره‌ی نانوایی سنتی جاوان

نانوایی سنتی جاوان (نانوایی) در اصفهان و خیابان ابوذر واقع شده است. و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی آرا پدیده سایا و همچنین مسجد صاحب الزمان، فرهنگسرای معلم و پایگاه سلامت دکتر کیان ارثی قرار گرفته است. همچنین با توجه به نظراتی که کاربران در اپلیکیشن نشان به این مکان داده‌اند می‌توان گفت این مکان یکی از نانوایی‌های خوب این منطقه می‌باشد.
سایر نانوایی‌های که در محدوده نانوایی سنتی جاوان واقع شده‌اند:

 • نان سنگک سنتی
  آتشگاه، بین علی جعفری و گلزار شهدا
 • نانوایی
  آتشگاه، گلزار شهدا
 • نانوایی تافتون
  شهید رضایی، باغ مسجد
 • نانوایی سنگک
  خرم، جوزدان
 • نانوایی بربری
  اشرفی اصفهانی (کهندژ)، محسن آقا اسماعیلی
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط محسن جعفری (شهریار سطح ۵ نشان) در تاریخ سه شنبه 16 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی نانوایی سنتی جاوان اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 16 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد نانوایی سنتی جاوان در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه نانوایی سنتی جاوان ندارد.
  neshan logo