info
عکس مجتمع تجاری بوسار
category

مجتمع تجاری بوسار محله بوسار، رشت

مجتمع تجاری اداری
3.7
3 رای

درباره‌ی مجتمع تجاری بوسار

مجتمع تجاری بوسار (مجتمع تجاری اداری) در محله بوسار رشت و بلوار بوسار واقع شده است. این مجتمع یکی از سه مجتمع تجاری اداری در محله بوسار رشت می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی بیمارستان شبانه روزی دامپزشکی گیلان و همچنین آزمایشگاه دکتر آشتیانی، آژانس مسافرتی سپید پرواز گیلان، املاک آبان، فیزیوتراپی پرانا و مرکز لیزر چشم فارابی قرار گرفته است.
سایر مجتمع‌های تجاری اداری که در محدوده مجتمع تجاری بوسار واقع شده‌اند:

 • مجتمع تجاری معام
  بلوار معلم، بین دانش 1 و 2
 • برج آراد
  بلوار گلسار، بین 80 و 86
 • مجتمع آذر
  (5.0)
  بلوار معلم، بین فلاحتی و نیایش
 • ساختمان شهریار
  (5.0)
  بلوار معلم
 • برج ابریشم
  (5.0)
  بلوار شهید انصاری، بین معتمدین و بلوار احمدزاده
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط کاربر نشان (شهریار سطح ۵ نشان) در تاریخ دوشنبه 31 اردیبهشت ماه 1403 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی مجتمع تجاری بوسار اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: دوشنبه 31 اردیبهشت ماه 1403
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد مجتمع تجاری بوسار در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه مجتمع تجاری بوسار ندارد.
  neshan logo