info
عکس کافه یامی
category

کافه یامی محله دکتر هوشیار، تهران

درباره‌ی کافه یامی

کافه یامی (رستوران) در محله دکتر هوشیار تهران و خیابان بیست و یک متری جی واقع شده است. این رستوران یکی از نه رستوران در محله دکتر هوشیار تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند شهربازی معین مال و معین مال و همچنین فروشگاه رفاه، کیا موتورز، نسکو کافه، داروخانه استاد معین و ایساکو قرار گرفته است. با توجه به نزدیکی این رستوران به ایستگاه مترو استاد معین، برای دسترسی راحت‌تر و کمک به داشتن هوایی پاک‌تر، می‌توانید از وسایل حمل و نقل عمومی برای مراجعه به آن استفاده کنید.

اطلاعات، تلفن و آدرس رستوران رستوران کافه یامی تهران

این رستوران در محله دکتر هوشیار شهرتهران به آدرس آزادی، استاد معین، بیست و یک متری جی قرار دارد.

در محله دکتر هوشیار، رستوران کافه یامی تهران را می‌توان یکی از رستوران‌های محبوب به شمار آورد. در اطراف این رستوران، رستوران‌های معروف دیگری مانند رستوران آیلار، سبزی خردکنی ریحان، رستوران گلپر (شعبه ۲)، رستوران فرندز و رستوران کاوان قرار دارند. کافه خرداد، کافه پیرلوتی و کافه لایبرری از محبوب‌ترین کافی‌شاپ‌های محله دکتر هوشیار هستند که در نزدیکی رستوران کافه یامی تهران قرار دارند.

چطور به رستوران کافه یامی تهران برویم؟

با استفاده از اپلیکیشن مسیریاب نشان، بهترین مسیر رسیدن به رستوران کافه یامی تهران را انتخاب کنید و اوقات خوشی را در آنجا سپری کنید. در نقشه آنلاین نشان، اطلاعات دیگری هم در اختیار شما قرار گرفته است. شما می‌توانید راه‌های رسیدن به این رستوران با استفاده از وسایل حمل‌ونقل عمومی، نظر کاربران و مکان‌های دیگری در اطراف آن را نیز از طریق اپلیکیشن نشان ببینید.

در نزدیکی رستوران کافه یامی تهران، ایستگاه مترو و اتوبوس قرار دارد و دیگر نیاز نیست نگران جای پارک یا ترافیک آن محله باشید. ایستگاه مترو استاد معین در نزدیکی این رستوران قرار دارد. نزدیک‌ترین ایستگاه اتوبوسی که در اطراف رستوران کافه یامی تهران می‌باشد، ایستگاه اتوبوس میدان آزادی است.

اطلاعات و آدرس دقیق این رستوران در ادامه قابل مشاهده‌ است. یادتان باشد اگر به رستوران کافه یامی تهران رفتید، حتماً نظر خودتان را در بخش نظرات با ما و دیگر کاربران به اشتراک بگذارید.

سایر غذاخوری‌های که در محدوده کافه یامی واقع شده‌اند:

 • رستوران آیلار
  بزرگراه آیت الله سعیدی، هاشمی، استاد معين، بین رضاییون و فاطمیه
 • سبزی خردکنی ریحان
  بزرگراه یادگار امام، حبیب الله، حبیب زادگان، بین قاسمی و وحید
 • رستوران گلپر (شعبه ۲)
  آزادی، بیگ محمدلو
 • رستوران فرندز
  آزادی، استاد معين
 • رستوران کاوان
  آزادی، استاد معین، بیست و یک متری جی، بین شهبازی پناه و رازیانه
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط ebadi (شهریار سطح ۵ نشان) در تاریخ سه شنبه 16 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی کافه یامی اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 16 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد کافه یامی در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه کافه یامی ندارد.
  neshan logo