info
عکس ایستگاه اتوبوس چهار راه حقیقت
category

ایستگاه اتوبوس چهار راه حقیقت محله ملل متحد_بالا حمام، تبریز

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس چهار راه حقیقت

ایستگاه اتوبوس چهار راه حقیقت (ایستگاه اتوبوس) در محله ملل متحد_بالا حمام تبریز و خیابان شهید مفتح-ملل متحد واقع شده است. این ایستگاه یکی از شش ایستگاه اتوبوس در محله ملل متحد_بالا حمام تبریز می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی جگرپزی ذهابی، اتو گالری و نمایشگاه اتومبیل سرور، مسجد حاج رفیع، کفش پالیز و پارک ایلیمیز (میلاد) قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس چهار راه حقیقت تبریز

آدرس ایستگاه اتوبوس چهار راه حقیقت تبریز، شهر تبریز، محله ملل متحد_بالا حمام است. این ایستگاه اتوبوس در شهید مفتح-ملل متحد، بین صدیقانی و بی باک قرار گرفته است. برای دسترسی به نقاط مختلف تبریز، می‌توانید از خطوط اتوبوسی که از ایستگاه اتوبوس چهار راه حقیقت تبریز عبور می‌کنند، استفاده کنید. لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس در نقشه آنلاین نشان مشخص شده است.

از طرف دیگر، این ایستگاه اتوبوس در نزدیکی تاکسی تلفنی ایفل قرار دارد.

مسیریاب نشان اطلاعات کاملی از ایستگاه اتوبوس چهار راه حقیقت تبریز مانند لوکیشن دقیق آن و مدت زمان رسیدن به آنجا را به شما نشان می‌دهد. در صورتیکه در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که به آن رفت‌وآمد می‌کنند، با هرگونه تغییری مواجه شدید، حتماً در قسمت کامنت ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده چهار راه حقیقت واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس اول حجتی
  حجتی - استاد جعفری، بین خط ویژه و حصار اول
 • ایستگاه اتوبوس صدقیانی
  قره باغی، بین شهید چمران و مطهری
 • ایستگاه اتوبوس تلاش ارم
  شهید امام دوست، چمران 5
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس چهار راه حقیقت اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس چهار راه حقیقت در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس چهار راه حقیقت ندارد.
  neshan logo