info
عکس آموزشگاه نقاشی ارکیده
category

آموزشگاه نقاشی ارکیده محله دردشت، تهران

درباره‌ی آموزشگاه نقاشی ارکیده

آموزشگاه نقاشی ارکیده (موسسه آموزشی) در محله دردشت تهران و خیابان ثابتی واقع شده است. این موسسه یکی از یازده موسسه آموزشی در محله دردشت تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مرکز خرید گلبرگ و همچنین فروشگاه آرایشی ستاره فرهنگ، آبمیوه و بستنی امید، مطب دکتر جلال مجدیان متخصص بیماری های عفونی، سوپر مارکت دردشت و درمانگاه شهرداری منطقه 8 قرار گرفته است.
سایر موسسه‌های آموزشی که در محدوده آموزشگاه نقاشی ارکیده واقع شده‌اند:

 • آموزشگاه دیپلم سرا
  بزرگراه شهید سلیمانی
 • آکادمی تخصصی ناخن ماهان
  دماوند، مهرنژاد، بلوار شهید ثانی
 • آموزشگاه آرایشگری الناز نوربخش
  بزرگراه شهید سلیمانی، دکتر آیت شمالی، سجاد
 • هنرکده آموزش چکاوک
  بزرگراه شهید سلیمانی، دکتر آیت شمالی، بین فرامرز ابراهیم و شهید محمد تقی برغمدی
 • آکادمی موسیقی ژیدای
  بزرگراه شهید سلیمانی، دکتر آیت شمالی، جانبازان شرقی(گلبرگ شرقی)، بین میدان نبوت و لادن
 • آدرس، اطلاعات و شماره تماس و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط کاربر نشان (شهریار سطح ۲ نشان) در تاریخ پنجشنبه 18 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی آموزشگاه نقاشی ارکیده اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: پنجشنبه 18 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد آموزشگاه نقاشی ارکیده در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه آموزشگاه نقاشی ارکیده ندارد.
  neshan logo