عکس هواپیمایی جمهوری اسلامی ایران
مشاهده در نقشه نشان
category

هواپیمایی جمهوری اسلامی ایران (محله ایرانشهر، یزد)

شرکت هواپیمایی
3.7
3 رای
استان یزد یزد استان یزد، یزد، بلوار مطهری، شهدا

موقعیت هواپیمایی جمهوری اسلامی ایران در محله ایرانشهر یزد را به همراه آدرس و تلفن در نقشه نشان ببینید.

هواپیمایی جمهوری اسلامی ایران (شرکت هواپیمایی) در محله ایرانشهر یزد و خیابان شهدا واقع شده است. و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مجتمع تجاری میلاد نور و همچنین اداره کل تعاون کار و رفاه اجتماعی استان یزد، تاکسی تلفنی همراز، نمایندگی کیاموتورز، ترمه شمس رضایی و بانک مسکن قرار گرفته است.
راه‌های ارتباطی

آدرس دقیق: استان یزد، یزد، بلوار مطهری، شهدا

تلفن تماس: 36220348

وب‌سایت رسمی: iranair.com


آدرس، اطلاعات و شماره تماس و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط Seyed Mahdy (شهریار سطح ۴ نشان) در تاریخ دوشنبه 22 اسفند ماه 1401 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی هواپیمایی جمهوری اسلامی ایران اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

شرکت هواپیمایی ایرلاین ایرویز airways airline

آخرین بروزرسانی: دوشنبه 22 اسفند ماه 1401
کاربر گرامی،
اطلاعات درج‌شده در مورد هواپیمایی جمهوری اسلامی ایران در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه هواپیمایی جمهوری اسلامی ایران ندارد.
neshan logo