info
عکس کالای خواب آدنیس
category

کالای خواب آدنیس محله جهاد، تهران

فروشگاه کالای خواب
افزودن تصویر افزودن عکس برای این مکان

درباره‌ی کالای خواب آدنیس

کالای خواب آدنیس (فروشگاه کالای خواب) در محله جهاد تهران و خیابان اسدآبادی واقع شده است. این فروشگاه یکی از پنج کالای خواب در محله جهاد تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند بیمارستان شهرام و پاساژ هنر و همچنین آریانا سیر دالاهو، فست فود شیلا (شعبه مطهری)، طباخی افق، هتل ساینا و رستوران ایتالیایی دانته قرار گرفته است. با توجه به نزدیکی این فروشگاه به ایستگاه مترو میدان جهاد، برای دسترسی راحت‌تر و کمک به داشتن هوایی پاک‌تر، می‌توانید از وسایل حمل و نقل عمومی برای مراجعه به آن استفاده کنید.
سایر فروشگاه‌های کالای خواب که در محدوده کالای خواب آدنیس واقع شده‌اند:

 • لایکو نمایندگی وزرا
  خالد اسلامبولی (وزرا)، بین یکم و سوم
 • خانه تشک فروشگاه مرکزی
  خالد اسلامبولی (وزرا)، ششم، بین فرزان و مرمر
 • خانه تشک
  بهشتی، بین میرزای شیرازی و ولیعصر
 • تشک رویال میرسلطانی
  ولیعصر، بین نادر و پله اول
 • تشک ویستر
  ولیعصر، بین نادر و پله اول
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار پنجشنبه 18 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی کالای خواب آدنیس اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: پنجشنبه 18 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد کالای خواب آدنیس در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه کالای خواب آدنیس ندارد.
  neshan logo