عکس ایستگاه اتوبوس بيمارستان 2
مشاهده در نقشه نشان
category

ایستگاه اتوبوس بيمارستان 2 (محله راه آهن، اراک)

ایستگاه اتوبوس
استان مرکزی اراک استان مرکزی، اراک، جهان پناه، علم الهدی، مسجد انصار، بین میدان پرستار و کوکب 1

موقعیت ایستگاه اتوبوس بيمارستان 2 در محله راه آهن اراک را به همراه آدرس در نقشه نشان ببینید.

ایستگاه اتوبوس بيمارستان 2 (ایستگاه اتوبوس) در محله راه آهن اراک و خیابان مسجد انصار واقع شده است. این ایستگاه یکی از پنج ایستگاه اتوبوس در محله راه آهن اراک می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند بیمارستان امیرکبیر (بیمارستان راه آهن) و ساختمان قائم مقام و همچنین تالار پذیرایی کاج، دانشگاه علوم پزشکی اراک، مدرسه بیمارستان حامی یار، بوستان پاتوق و مسجد انصار قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس بيمارستان 2

ایستگاه اتوبوس بيمارستان 2 را می‌توانید در شهر اراک، محله ۶ خیابان مسجد انصار پیدا کنید. آدرس این ایستگاه اتوبوس جهان پناه، علم الهدی، مسجد انصار، بین میدان پرستار و کوکب 1 است. ایستگاه اتوبوس بيمارستان 2 محل عبور خط‌وط اتوبوس زیادی است که شما را به نقاط مختلف اراک می‌برند. لوکیشن دقیق مربوط به این ایستگاه اتوبوس را در نقشه آنلاین نشان ببینید.

از طرف دیگر، این ایستگاه اتوبوس در نزدیکی آژانس استاد شهریار قرار دارد.

مسیریاب نشان به شما کمک می‌کند تا اطلاعات کاملی مانند لوکیشن دقیق ایستگاه اتوبوس بيمارستان 2 و مدت زمان رسیدن به آن را به دست آورید. در صورتیکه در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که به آن رفت‌وآمد می‌کنند، با هرگونه تغییری مواجه شدید، حتماً در قسمت کامنت ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

راه‌های ارتباطی

آدرس دقیق: استان مرکزی، اراک، جهان پناه، علم الهدی، مسجد انصار، بین میدان پرستار و کوکب 1


سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده بيمارستان 2 واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس دادگستري
  شهیدان رجایی، 15 خرداد، تقاطع دادگستر
 • ایستگاه اتوبوس ميدان وليعصر
  بلوار شهید شیرودی، بین قائمی زاده و حبیب ابن مظاهر
 • ایستگاه اتوبوس ميدان فرمانداري
  شریعتی، بین شفق و گلستان 1
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 23 اسفند ماه 1401 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس بيمارستان 2 اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  حمل نقل عمومی ایستگاه اتوبوس

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 23 اسفند ماه 1401
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس بيمارستان 2 در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس بيمارستان 2 ندارد.
  neshan logo