info
عکس ایستگاه اتوبوس بیمارستان 2
category

ایستگاه اتوبوس بیمارستان 2 محله راه آهن، اراک

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس بیمارستان 2

ایستگاه اتوبوس بیمارستان 2 (ایستگاه اتوبوس) در محله راه آهن اراک و خیابان مسجد انصار واقع شده است. این ایستگاه یکی از سه ایستگاه اتوبوس در محله راه آهن اراک می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند بیمارستان امیرکبیر (بیمارستان راه آهن) و ساختمان قائم مقام و همچنین تالار پذیرایی کاج، دانشگاه علوم پزشکی اراک، مدرسه بیمارستان حامی یار، بوستان پاتوق و دبستان پسرانه دین و دانش ۱و۲ قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس بیمارستان 2 اراک

ایستگاه اتوبوس بیمارستان 2 اراک را می‌توانید در شهر اراک، محله شهرک ولیعصر پیدا کنید. آدرس این ایستگاه اتوبوس جهان پناه، علم الهدی، مسجد انصار، بین کوکب 1 و میدان پرستار است. ایستگاه اتوبوس بیمارستان 2 اراک محل عبور خط‌وط اتوبوس زیادی است که شما را به نقاط مختلف اراک می‌برند. لوکیشن دقیق مربوط به این ایستگاه اتوبوس را در نقشه آنلاین نشان ببینید.

از طرف دیگر، این ایستگاه اتوبوس در نزدیکی آژانس خرم قرار دارد.

مسیریاب نشان به شما کمک می‌کند تا اطلاعات کاملی مانند لوکیشن دقیق ایستگاه اتوبوس بیمارستان 2 اراک و مدت زمان رسیدن به آن را به دست آورید. در صورتیکه در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که به آن رفت‌وآمد می‌کنند، با هرگونه تغییری مواجه شدید، حتماً در قسمت کامنت ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده بیمارستان 2 واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس دادگستری
  شهیدان رجایی، 15 خرداد
 • ایستگاه اتوبوس میدان ولیعصر
  بلوار شهید شیرودی، بین قائمی زاده و حبیب ابن مظاهر
 • ایستگاه اتوبوس میدان فرمانداری
  شریعتی، شهریار سلطانی
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 16 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس بیمارستان 2 اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 16 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس بیمارستان 2 در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس بیمارستان 2 ندارد.
  location استان مرکزی، اراک، جهان پناه، علم الهدی، مسجد انصار، بین کوکب 1 و میدان پرستار
  ثبت نظر و تصویر
  neshan logo