info
عکس ایستگاه اتوبوس صنایع 5
category

ایستگاه اتوبوس صنایع 5 محله رسالت، اهواز

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس صنایع 5

ایستگاه اتوبوس صنایع 5 (ایستگاه اتوبوس) در محله رسالت اهواز و خیابان احسان واقع شده است. این ایستگاه یکی از دو ایستگاه اتوبوس در محله رسالت اهواز می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی بیمارستان امیرالمومنین و همچنین مسجد نور، دبستان رسالت، تالار عروسی مهدی سلامی، گلکده مشکات 🌹 و لبنیات و بستنی صالحی قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس صنایع 5 اهواز

ایستگاه اتوبوس صنایع 5 اهواز را می‌توانید در شهر اهواز، محله رسالت پیدا کنید. این ایستگاه اتوبوس در بلوار فنی حرفه ای، میثم4، مقداد، احسان، بین رسالت 2 و رسالت یکم قرار گرفته است. خطوط اتوبوس مختلفی از ایستگاه اتوبوس صنایع 5 اهواز عبور می‌کنند که به وسیله آن‌ها می‌توانید به نقاط مختلف اهواز بروید. لوکیشن دقیق مربوط به این ایستگاه اتوبوس را در نقشه آنلاین نشان ببینید.

همچنین شما می‌توانید تاکسی سرویس امیر را در محدوده این ایستگاه اتوبوس پیدا کنید.

مسیریاب نشان به شما کمک می‌کند تا اطلاعات کاملی مانند لوکیشن دقیق ایستگاه اتوبوس صنایع 5 اهواز و مدت زمان رسیدن به آن را به دست آورید. در صورتیکه در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که از آن عبور می‌کنند، تغییری مشاهده کردید، حتماً در قسمت نظرات با ما و دیگر کاربران به اشتراک بگذارید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده صنایع 5 واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس توقفگاه شهیدرجایی
  انصار، ابتدای انصار
 • ایستگاه اتوبوس بشارت2
  دعبل خزائی، بعد از شجاع
 • ایستگاه اتوبوس توقفگاه سپیدار
  بلوار فنی حرفه ای
 • ایستگاه اتوبوس رسالت2
  سهند، مبین 1، البرز، بین دماوند و مبین 2
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 10 بهمن ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس صنایع 5 اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 10 بهمن ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس صنایع 5 در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس صنایع 5 ندارد.
  location استان خوزستان، اهواز، بلوار فنی حرفه ای، میثم4، مقداد، احسان، بین رسالت 2 و رسالت یکم
  ثبت نظر و تصویر
  neshan logo