info
عکس پیرایش شیرازی
category

پیرایش شیرازی محله رنگرزها، اراک

آرایشگاه
5.0
5 رای

درباره‌ی پیرایش شیرازی

پیرایش شیرازی (آرایشگاه) در محله رنگرزها اراک و خیابان جلال آل احمد واقع شده است. و به‌صورت شبانه‌روزی به مراجعه‌کنندگان خدمات ارائه می‌دهد این مکان یکی از سه آرایشگاه در محله رنگرزها اراک می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی پمپ بنزین بهاران، نانوایی سنگک، پوشاک گاندو، فروشگاه رینگ و لاستیک هادیان تایر و بانک صادرات قرار گرفته است. همچنین با توجه به نظراتی که کاربران در اپلیکیشن نشان به این مکان داده‌اند می‌توان گفت این مکان یکی از آرایشگاه‌های خوب این منطقه می‌باشد.
سایر آرایشگاه‌های که در محدوده پیرایش شیرازی واقع شده‌اند:

 • پیرایش احمد
  بزرگراه امام علی، سعادت، بین جلیل راستگردانی و نیکچه فراهانی
 • آرایشگاه
  میرزای شیرازی شمالی، جهاد - زارعی، بین روحی و سعادت 2
 • آرایشگاه برتر
  میرزای شیرازی شمالی، بین حافظ 1 و 2
 • آرایشگاه نایس
  خیابان شهدا، حاج بهرامی، بن بست اطهر 7
 • آدرس، اطلاعات و شماره تماس و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط رضوی (شهریار سطح ۳ نشان) در تاریخ پنجشنبه 18 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی پیرایش شیرازی اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: پنجشنبه 18 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد پیرایش شیرازی در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه پیرایش شیرازی ندارد.
  neshan logo