info
عکس مؤسسه روانشناسی رویش زندگی
category

مؤسسه روانشناسی رویش زندگی محله ملک، اراک

مرکز خدمات روانشناسی و مشاوره

درباره‌ی مؤسسه روانشناسی رویش زندگی

مؤسسه روانشناسی رویش زندگی (مرکز خدمات روانشناسی و مشاوره) در محله ملک اراک و خیابان شهید رجایی، 17 شهریور واقع شده است. این مرکز یکی از پنج مرکز خدمات روانشناسی و مشاوره در محله ملک اراک می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند Dr. Kookhaei Office، موزه آموزش و پرورش استان مرکزی و مجتمع تجاری فردوسی و همچنین پاساژ دیدار، دهکده کتاب، آموزشگاه زبان مروج، آموزشگاه موسیقی آوای دیدار و موبایل بل قرار گرفته است.
سایر مراکز مشاوره و خدمات روانشناسی که در محدوده مؤسسه روانشناسی رویش زندگی واقع شده‌اند:

 • مرکز مشاوره پندار نو اندیش
  خیابان شهید بهشتی، چمران - نیسانیان، مؤمنی
 • مرکز جامع روانشناسی همراز
  خیابان شهید بهشتی، شکرایی، بین کریمی و غفاری
 • کلینیک روانشناسی آتیه
  بلوار شهید شیرودی، نوزده دی
 • مرکز مشاوره باور
  خیابان شهید بهشتی، شکرایی
 • مرکز مشاوره و خدمات مامایی مادریار
  خیابان شهید بهشتی، حاج آقا شمس، بین خسرو بروجردیان و واعظ زاده
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط سورهٔ فاطر آیهٔ ١٥ (شهریار سطح ۱۲ نشان) در تاریخ چهارشنبه 17 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی مؤسسه روانشناسی رویش زندگی اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: چهارشنبه 17 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد مؤسسه روانشناسی رویش زندگی در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه مؤسسه روانشناسی رویش زندگی ندارد.
  neshan logo