عکس فلکه سنگی
مشاهده در نقشه نشان
category

فلکه سنگی (شیراز)

مرکز همایش و سالن اجتماعات
استان فارس شیراز استان فارس، شیراز، میدان بعثت(میدان سنگی)

موقعیت فلکه سنگی شیراز را به همراه آدرس و نظرات کاربران در نقشه نشان ببینید.

فلکه سنگی (مرکز همایش و سالن اجتماعات) در شیراز و میدان بعثت (میدان سنگی) واقع شده است. و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند باغ هنر شیراز و مجتمع تجاری هامون و همچنین بیرون بر شهر غذا، رستوران هفت لقمه، دبنهامز، گالری ساعت احدی و داروخانه شبانه روزی دکتر گرام قرار گرفته است. همچنین با توجه به نظراتی که کاربران در اپلیکیشن نشان به این مکان داده‌اند می‌توان گفت این سالن یکی از سالن‌های خوب این منطقه می‌باشد.
راه‌های ارتباطی

آدرس دقیق: استان فارس، شیراز، میدان بعثت(میدان سنگی)


آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط فازی (شهریار سطح ۱۲ نشان) در تاریخ سه شنبه 23 اسفند ماه 1401 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی فلکه سنگی اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

مرکز سالن همایش اجتماعات

آخرین بروزرسانی: سه شنبه 23 اسفند ماه 1401

نظرات کاربران در مورد فلکه سنگی

به این مکان نظر و امتیاز دهید

 • avatar
  ali
  جمعه 25 شهریور ماه 1401

  آب نمای قشنگی داره

  1
 • avatar
  لبیک یا خامنه ای
  یکشنبه 25 دی ماه 1401

  عالی ...

کاربر گرامی،
اطلاعات درج‌شده در مورد فلکه سنگی در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه فلکه سنگی ندارد.
neshan logo